Sparta na poslední chvíli přivedla Davida Pavelku!

Devětadvacetiletý záložník David Pavelka byl od začátku přestupového období jednou z hlavních priorit Tomáše Rosického. Proč se tedy přestup českého reprezentanta nakonec uskutečnil až pár minut před uzavřením přestupového okna? 

zdroj: Reuters

David Pavelka je odchovancem pražské Sparty. V historicky nejúspěšnějším klubu z České republiky působil již od svých devíti let. V dresu A-týmu však během svého působení na Letné odehrál jen deset ligových zápasů a tak se v roce 2013 stěhoval do Liberce.

Pod Ještědem strávil rodák z Prahy čtyři sezony, během nichž vstřelil z pozice středního záložníka patnáct branek. Díky dobrým výkonům si jej vyhlédl turecký celek Kasimpasa, kam přestoupil v zimě roku 2016.

V dresu Kasimpasy odehrál celkem 125 soutěžních duelů, ve kterých si kromě pěti gólů připsal na své konto i deset asistencí. Vzhledem k tomu, že zde měl smlouvu už pouze na jeden rok, se o něj začala zajímat pražská Sparta.

Nejprve se zdálo, že se přestup, alespoň v létě, neuskuteční. Zástupci Kasimpasy totiž požadovali zhruba 30 milionů korun, na což vedení Sparty nechtělo přistoupit. Vzhledem k tomu, že by ovšem David Pavelka mohl příští rok odejít zadarmo, ze svých nároků Turci nakonec polevili.

Sparta tedy poslední den přestupového období přivedla do svých řad vytouženou posilu, o kterou se zajímala už od jara. Nyní se už jen čeká na potvrzení od UEFY, že byly splněny veškeré podmínky včas.

Zdroj: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Místo mladého běhavého FOTBALISTY s velkým potencialem Condeho přivede ten ….. Rosický na přání Dočkala stejně pomalého neperspektivního dále neprodejného kopáče Pavelku byť od roku 2017 328dní promarodil za posledních 18 měsicu odehrál 15 zápasu a dá mu více letý kontrakt za 1mil.kč měsičně !!! Hlavně že má Dočkal 3.do party k sobě a Čelustkovy na kafe a karty !!

   • No jo, Millwall by radši černocha, který se za 2 roky naučí říct tak akorát ahoj. Millwall, opět tady plácáš nesmysly.Vůbec nevíš co je pro spartu dobrý. Říká Ti to tady skoro každý, ale je mi z Tvých příspěvků ná blití

  • Mýval zase předvádí svojí tupou závist a hned počítá cizí peníze. Místo aby byl rád že se vrací odchovanec a reprezentant, tak tu zplna hrdla zvrací ty svoje zbytečnosti. Ty ho budeš platit ze svého nebo co? Už to zabal a nedělej to že sebe pořád debila. Nikdy jsi Spartě nefandil, jen sem chodíš onanovat protože to je jediný co ti v životě zbývá.

   • Umíte oba dva s tím primitivem Pepé alias Mycwou číst ? Jak někdo muže hýkat radostí nad starým dále neprodejným chodicim Pavelkovy který za posledních 18 měsicu díky zraněním odehrál 15 zápasu kterému dá Rosický víceletou smlouvu na 12mil.ročně základ ?!!! Oproti tomu Conde 20 let výška 185cm defenzivní velmi běhavý technicky zdatný s dobrou střelou a hlavou s velkym potencialem jak hernim tak později prodejnym za nemalé peníze do ciziny což = se rovná to jak dobře to dělá Slavie kdy koupí hráče za 25 a do 2 let jde za raketu tak jako naposled Coufal do WHU čimž Slavie na tom to hráči je v plusu 132mil.kč kdež to na Pavelkovy Sparta prodělá 20 za nákup+ 12mil. Za každý rok na platu !!! Prostě typická Sparta – tak jako s Kayou Mandjeckem Benchaimem Hanouskem Štětinou Čelustkou Kozákem Italem Krejčím Vidhaimem a nyní Pavelkou ani na 1 z nich Sparta nevydělá ani 1 mil.kč ta se Spoléhá jen na prodej Hložka za 20 mil. € !

    • Ty kokotí mozku je mu je 29 let takže je v nejlepšim věku!! A že je neprodejnej je snad dobře pro Spartu že tady bude hrát dlouho. Ty seš prostě seshitej zmrd co akorát vopruzuje a honí si u toho prcka.

    • Já jsem rád. Pavelka bude platný, já to odchovanec s chutí u nás hrát a něco dokázat. To že je to mrdlovi mývalovi proti srsti je jen bonus. Ten nebude spokojený nikdy a přejme mu to. Pro něj je fotbal o výdělku a to mluví za všechno. Nemůžu si pomoct, ale vidím ho jako hradní strašidlo Zemana. Prostě starý zapšklý dědek, na kterého nebude nikdo vzpomínat v dobrém. Mix mladých odchovanců a těch co ve Spartě vyrůstali, zkusili zahraničí a vrátili se s chutí tu něco dokázat je ideální.

    • Jako že Čelůstka nebyl dobrá posila? A Laco taky ne? Tak to pak jo pane experte. Měli by vyhodit Rosu a najmout dyslektika millwalla. Sice jsou tvoje zhodnocení k ničemu, úspěšnost predikcí na úrovni Vízka, ale tu urputnost bychom měli nějak zhodnotit. Viděl bych tě s hadrem a kýblem v oddělení úklidu zachodů pro fanoušky, tam jsi svojí odborností přímo předurčen!

     • Neumíte čist ? Netvrdím že Čelustka je špatná posila ale jen to že tak jako ti jmenovaní je dále neprodejný a Sparta ani na jednom z nich nevydělá ani korunu a jen ji stojí veliké peníze – LM a jistých 400 mil. Sparta stejně bohužel hrát nebude ani za rok ani za dva a tak ti hráči na sebe v žadném připadě nevydělají a bude to jen dalši finanční žumpa……. snad jedině kdyby Sparta postoupila do čtvrtfinále a ti to hráči se ukazali v EL tak že by za ně někdo dal 50 a více milionu kč což nehrozí 😊

    • Millwall, jseš tupec! Pavelka je pro Spartu velice dobrá posila. A proč by se měl zase prodávat? Je to srdcař a vrátil se domů. Prosím začni přemýšlet hlavou a ne něčím jiným!

  • Co na to říct,podle tebe je každý hráč nad 25 let starý a neperspektivní.A ta tvoje nenávist k Dočkalovi,to je až paranoidní,asi se pořád nedokážeš vzpamatovat z odchodu tvého boha,přecenovaného,problémového Kangy,asi tě sere,že bez něj to najednou jde i když to není ideální.A do defenzivy ted Sparta zkušeného hráče jako je Pavelka nutně potřebuje,poté co se jí zranili stabilní obránci Štětina a Hancko.A hlavně si uvědom,že už jseš tady všem jenom pro smích….

  • Jsem zvědav jak dlouho vydrží Plzeň bez diváků a pohárů. Křetínský na to má aby to táhl sám a z jiných zdrojů svého podnikání ale ten plzeňský Paclík asi takové možnosti nemá. Platy vašich “hvězd ” se příliš neliší od těch sparťanských ale kasička Plzně brzy vyschne. ))

 2. Tak Liberec Sadílka 21 let a Sparta Pavelku 🙂 🙂 . Už se těším na tu běhavou zálohu Sparta Dočkal a Pavelka proti Beran a Sadílek za Liberec 🙂 🙂

   • Mycwa je sparťanský blb, který všechno zná a všude byl 🙂 a jsi to přesně ty. Já Spartu nesnáším a jsme rád, že jste koupily dalšího zraněného hráče to toho Vašeho sanatoria. 🙂 No to si můžete gratulovat. Hráč za zenitem, dlouhodobě po zranění a i předtím hrál jen o sestup v turecké lize 🙂 smrk spartě 🙂

     • David Pavelka:
      za posledních 18 měsíců odehrál 14 ligovych utkání. To dělá krásných 0,77 zápasu na měsíc.
      Poslední ligový gól vstřelil v prosinci 2018.
      Od roku 2017 strávil na marodce přes 320 dní.
      Na Spartě podepisuje víceletý kontrakt.
      Bravo!
      Tak se klidně poser Mycwo 🙂 🙂

 3. Vyloženě čuráček co si akorát honí prcka nad diskusema a ve škole ho mlátěj spolužačky z prvního stupně 🙂

    • Další rudý bratr, kolik ti je, že můžeš soudit člověka podle toho co napíše. 🙂 🙂 JSTE K SMICHU RUDÝ BRATŘI 🙂

     • Takže ty jsi schizofrenik co se na internetu chová jinak než naživo? Tomu i věřím, určitě bys většinu toho co tu píšeš nebyl schopný říct do očí. A podle čeho bys chtěl by posuzován? Vždyť jsi jen pako a to lze zhodnotit velmi rychle.

     • Ty seš vopravdu kus kokota! Nejen že si uděláš nick jako já ale eště tady knouráš že tě někdo natře? Malá rada wole, když na to nemáš psyché tak sem nelez 🙂

     • Vy rudý bratři, já se krásně bavím, jaký jste chudáci a jeden z Vás umí pouze vulgárně nadávat, když mu dojdou argumenty. 🙂 🙂 . Tak zdar rudý bratři jdu si dát pivko 🙂 . Mycwo ať nepraskne cévka 🙁

   • Zapoměl jste ve svém výčtu u Pavelky že za 4 roky jako záložník vstřelil 5 golu ! Stoper Petrášek hrající 4 roky v Polsku jich dal 29 !! Stoper který měl za 25 mil.kč nakročeno do Sparty stoper který je o třidu lepší než Štětina či Lischka…… Jinak to že Sparta za Pavelku dává 22 na dřevo + 2.7mil.bonus pokud odehraje minimalně 180 min. v EL je opravdu úlet ☹

 4. Tak pěkné svinstvo předvedl Rosický s celou Spartou když přijel jednat Grygera s Condem na Letnou po předběžné telefoní dohodě ještě včera dopoledne o přestupu Condeho na Spartu za 25 mil.kč na dřevo + % z dalšiho prodeje ! Snad to Zdeno Grygera zveřejní nebo majitel Zlína ať si všichni udělají obrázek o serioznosti Rosického a Sparty !!

 5. Ty vemeno, Rosa udělal to nejlepší co mohl. Srdcař Pavelka bude přínos a ne nějaký Conde. Takových jsme už tady měli a až na pár výjimek to stálo z hovno! Znova opakuji, fotbalu rozumíš asi jako Křetinský! Mužete si podat ruce. Fakt mě už těma blbejma kecama točíš!

 6. A Grygera jel hlavně nejdŕíve jednat do Edenu. To za prvé a za druhé totálně přemrštěná cena!

 7. Netvrďte mi že fandíte Spartě! Lžete a děláte z nás blbce. Jste obyčejnej provokatér. Běžte do Edenu a dejte nám už laskavě pokoj i s těma Vašema číslama. Vaše argumenty jsou stále stejné a nesmyslné.

   • Jasně, tuhle reakci jsem přesně čekal. Když haní Slávku tak je to pravda, ale jakmile haní Spartu TAK JE TO LEŽ 🙂 🙂

    • Kdyby sis přečet třeba Sport tak mi poděkuješ že sem ti to vysvětlil. Vono to totiž bylo celý trošku jinak než jak ublíženej Zlín a tlustej anitsparťan Mrdl tvrdil :-))))))))) Musim se tvý blbosti chtě nechtě hodně smát.

     • Od tebe žádný vysvětlení neberu. Deník SPORT haha,ha 🙂 komu patří 🙂 . Jinak já čumím, napsal jsi tři věty bez sprostých urážek 🙂

     • Ty rudá špíno, nikdo tě neotravuje, ty máš pořád potřebu vše překrucovat jako ten Váš cukrouš 🙂

   • Pokud já jsem debil tak panebože nechci vědět co jsi ty ? 🙂 Vlastě vím, rudý bratr bez mozku 🙂

 8. Tak co, už jsi si to přečetl ty vesnickej křupane? Pardon, já zapoměl ty vlastně číst ani asi neumíš.Jo a příště se neser do věcí o kterých víš úplný hovno!

  • Rudý bratře, na vesnického burana podle pravopisu vypadáš ty 🙂 Možná by jsi čuměl o čem já vím a nevím,ale já nejsem tupá ovce jako ty ,abych věřil lidem jako jsi ty 🙂 🙂 . Podle tvého slohového vyjádření jsi na tom hodně špatně a já bych ti místo chlastu doporučil dobrého psychologa. Budeš ho určitě časem potřebovat. 🙂 🙂

 9. Já na rozdíl od Tebe vím o čem mluvím a píšu. Podívej se laskavě na svůj pravopis v předešlých příspěvcích a pak tady něco kecej. Já myslím, že tupá a hlavně zakomlexovaná ovce jsi a ne malá. Tvé myšlení je na hodně nízké úrovni. Ale nic proti tomu, takovejch lidí je hodně. Sice se tady hodně ztrapňuješ, ale to už je Tvoje věc. Prosím a nauč se už číst ať odpovídáš k věci. Já psychologa nepotřebuji, ale Ty psychiatra určitě ano.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Obhájce titulu odstartuje nový ročník Ligy mistrů s nepříjemným Atlétikem Madrid: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov po dlouhých měsících konečně prohrál! Ve druhém ligovém kole je zaskočil Hoffenheim, od té doby už ale zase mnichovský celek drtí jednoho soupeře za druhým. To Atlétiku Madrid se určitě nedaří podle představ, v aktuální sezoně jsou však stále neporažení!

Hvězda Eura 2016 i reprezentant Francie! Na které hráče Lille si musí dát Sparta pozor?

Spartu čeká na úvod Evropské ligy velice nepříjemný soupeř. Lille momentálně vede Ligue 1 a na Letnou přijede několik kvalitních hráčů. Na které hvězdy francouzského celku by si měli dát svěřenci trenéra Václava Kotala pozor?

Rodí se nová Evropská Premier League. Přijde Liga mistrů o velkokluby?

Sky Sports odhalila, že Manchester United a Liverpool jednají o vstupu do nové soutěže, která by mohla vzniknout v roce 2022. Evropská Premier League by se tak mohla stát vážnou konkurencí pro Ligu mistrů.