Sparta čeká na poslední posily. Na Letnou míří jablonecké duo Trávník – Lischka!

Pražská Sparta po nepovedené sezoně zbrojí na nadcházející. Po Vindheimovi a Kozákovi posílil tým z Letné i Ladislav Krejčí, nicméně tím výčet nových posil s největší pravděpodobností nekončí. Kdo bude v příští sezoně oblékat rudý dres?

Sparťanští příznivci vyčkávají na začátek sezony a doufají, že bude lepší, než ta minulá. Jména nových posil dávají naději do lepších zítřků, nicméně posílit je třeba na více postech. Jedním z nich je pozice ofenzivního záložníka.

Trenér Jílek analyzuje pozici Guélora Kangy, o jehož odchodu se začíná spekulovat. I v případě setrvání je ale potřeba tento post posílit. Bořek Dočkal totiž stěží stihne podzimní část a Sparta na něj nemůže čekat. Nejvíce skloňované jméno je Michal Trávník.

Pětadvacetiletý záložník je již zkušeným hráčem a fanoušci v toto jméno vkládájí velkou důvěru. Trávník na Letné s nejbližší pravděpodobností podepíše smlouvu v následujících dnech.

Velkou slabinou v minulé sezoně byl post stopera. Trenéři nedokázali najít správnou dvojici na tuto pozici, s Panákem se nemůže počítat stejnou dobu jako s Dočkalem. Skloňovaná jména jsou Lischka a Stronati. Druhý jmenovaný ale spíše, i vzhledem k jeho současnému zaměstnavateli, upřednostňuje zahraničí.

Přijít by tak měl David Lischka, jenž přišel do Sparty v zimě tohoto roku, nicméně po zdravotní prohlídce byl zjištěn problém se srdcem. Lischka se ale po operaci vrátil na hřiště a postupně se dostává do formy. Sparťanští fanoušci se bojí, v jaké formě se v současné době nachází, nicméně vzhledem k výkonům z podzimní části minulé sezony se nemají čeho bát.

I on by měl přijít v blízké době. Přeci jen Spartě začíná příprava 17. června. Trenér Jílek chce mít mužstvo co nejdříve kompletní a vzhledem k sezónám minulým se očekává, že se tak stane. V opačném případě bude opět prostor na výmluvy ohledně nesehranosti.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Jak to bylo s Křetínského kabelou? Bývalý předseda disciplinární komise popisuje, co ukrývala

Viktoria Plzeň se chová nemravně, ovlivňuje zápasy – takový byl obsah tzv. Křetínského kabely, kterou majitel Sparty Praha brněnský podnikatel Daniel Křetínský...

Volní hráči, kteří by mohli posílit české kluby. Je mezi nimi bývalý hráč Slavie i reprezentant Slovenska

Jak tomu již bývá, tak ke konci sezóny se hladové kluby slétnou na volné hráče. A není divu. Je jich nedostatek, kvalitních...

Kotel Sparty se loučí! Od nové sezony bude fandit jinde

Kotel pražské Sparty se loučí se svým tradičním místem. Vedení týmu z Letné tak učinilo po dohodě se zástupci vlajkonošů, kteří se...