Reklama

Souček měl nabídku z Anglie, Schick z Anglie a Francie. Kluby neměly zájem je uvolnit, říká agent Paska

Letní přestupové období bylo dozajista tím nejlepším v celé fotbalové historii. Ovšem ne až tak úspěšné pro české kluby či hráče. Největší přestup českého hráče udělala Slavia, když prodala do Turína Davida Zimu. A co Souček a Schick? O jejich možných přestupech mluvil v rozhovoru pro Seznam Zprávy fotbalový agent Pavel Paska.

Přestup Davida Zimy do Turína se dá považovat za jediný velký přestup českého fotbalisty na začátku sezony 2021/22, pokud tedy nepočítáme hostování s opcí Alexe Krále ve West Hamu.

Ale mohlo být mnohem lépe. Pěkné nabídky mělo několik fotbalistů, kteří jsou ve stáji agenta Pavla Pasky, který v minulosti zastupoval třeba Tomáše Rosického či Milana Baroše.

Pan Paska dokonce v rozhovoru pro Seznam Zprávy řekl, že na Patrika Schicka přišla nabídka v posledním týdnu, nebylo však možné takový přestup uskutečnit.

“Udělat přestup za jeden den, to fakt nešlo. Zájemci o Patrika Schicka, ale také o Tomáše Součka se v létě pochopitelně ozývali už dřív. V Součkově případu z Anglie, v Schickově z Francie a Anglie. A v obou případech se mi dostalo stejné odpovědi.

Kluby, ve kterých Patrik a Tomáš působí nyní, neměly nejmenší zájem je uvolňovat, shánět si za ně případně náhradu a podobně. I hypotetické sumy, na které by si české hráče jejich současní zaměstnavatelé cenili, navíc byly v aktuální covidové konstelaci mimo dosah potenciálních zájemců,” řekl.

Zároveň dodal, že částky, za které by oba hráči odcházeli, by musely přesahovat 50 milionů eur. Český fotbal tak v budoucnu dozajista čekají zajímavé přestupy.

Zdroj: Seznam Zprávy

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Báchorky reálně největšího škůdce Sparty! Bylo by dobré uveřejnit porovnávací tabulky o cenách jeho svěřenců potulujících se Evropou, zejména na Britských ostrovech, s “cenami tam obvyklými”.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené