Reklama

Slavia Praha vyhraným derby přepisuje historii!

Pražská Slavia vládne České republice a už velice dlouhou dobu i Praze! Výhra 3:0 v semifinále MOL Cupu znamená protažení sešívané dominance v derby pražských “S” na neuvěřitelná čísla. V čem se přepisovala historie?

Zdroj: SK Slavia Praha

Poslední 299. derby odvěkých rivalů dopadlo výsledkově jasně 3:0 pro Slavii. V letošní sezóně se sehrály již tři zápasy mezi pražskými “S”, které v součtu skončily 3x výhrou Slavie s celkovým skóre 8:0.

Z dlouhodobějšího horizontu to pro Spartu vypadá snad ještě hůř. Slavia v derby nezakousla prohru již neuvěřitelných 14 zápasů a tato série neporaženosti trvá 1684 dnů. Je to vůbec nejdelší série bez prohry v historii derby pražských “S”, tedy od roku 1896!

Pro letenský celek je nejhorší však to, že tahle série nemusí být zdaleka u konce. Prostředí ve Spartě rozhodně nevypadá zdravě, do toho se začíná kumulovat obrovská nespokojenost fanoušků.

Před semifinálovým duelem dokonce Sparta odebrala zápasovou akreditaci novinářům Janu Podroužkovi a Janu Vackovi, čímž si může pobouřit i je. Daniel Křetínský je paradoxně majitelem Sparty i deníku Sport, který přišel s třaskavou informací o údajně upečeném přesunu Plavšiče do Edenu.

Sparta očividně začíná prohrávat i mimo fotbalový trávník. Jsou prostě sešívaní na české poměry tak senzační tým nebo je Sparta slabá? Co si o dominanci Slavie myslíte vy?

Zdroje: SK Slavia Prague ENG, Luděk Mádl, Jan Podroužek

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak jsem se dokoukal na zápas Arsenal – Villarreal. Nádhera a góly ani nemusí padat. Já jako vyhlášený odborník jsem si smlsnul nad dramatem boje o postup (i když gól nepadnul). Obdivoval vysokou individuální techniku v š e ch hráčů, skvělé rozhodčí (i VAR byl “vynulován”, prostě zbytečnost a v českém fotbale jen nástroj pro prosazování zájmů všem známé “vyšší vrstvy”). Rytířský způsob boje, žádné lokty na hlavu, šlapání na nárty po odehrání míče, zkrátka nám zase “západ ” dokázal co je ve skutečnosti fotbal! Musím se chechtat, když bych si tam představil ty sešívaný hadrníky, nebo kohokoliv jiného!

  2. Sám jsi hadrník !!! Fotbal jsi možná viděl z rychlíku a ani to ne. Drž se radši maminy sukně. Fotbalu rozumíš asi jako Španělské vesnici.

    • Zdeněčku a ty se místo maminčiny sukně chyť “Pravidel českého pravopisu” a nalistuj si tam jak se píše (nazývá) vesnice ve Španělsku.

  3. Pane Petříku, jste trdlo. Je jasné, že západ má vyšší úroveň. Však si sečtěte ceny a platy hráčů jednotlivých týmů.

    • Chlapečku, moc nechápeš. Když se tady nedávno propírala kauza Kamary a při té příležitosti se zde zcela dehonestoval “západ” kompletně, jaké je to hnizdo degenerovaných lidí, možná i lpících na rasové rovnosti apod. tak řada českých “vlastenců” zde tvrdě vystupovala protizápadně. Tak výše zmíněné mnou bylo pouze rejpnutí.

  4. Sparťani,vy jste neskuteční.Vy prostě nemůžete zkousnout,že Slávie je už 4-5 let LEPŠÍ než SPARTA.Nikdy jsem si nemyslel,že tací lidé mohou být.Konečně se proberte a přestaňte s těmi urážkami.Vždyť o nic moc nejde.Je to jenom fotbal.Ať žije SLÁVIE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Případ Schickova penalta. Proč měla být odpískána a proč mohl zůstat na hřišti i po ošetření?

Asi nikdo před utkáním neočekával, že nejvíce debatovaným momentem bude penalta po zákroku Dejana Lovrena. Proč byla podle oficiálních pravidel odpískána správně a proč mohl Schick i přes ošetření ihned pokračovat ve hře?

Griezmann vyhlíží angažmá v USA! Stěhovat by se mohl už za tři roky

Antoine Griezmann nyní sice bojuje s francouzskou reprezentací na mistrovství Evropy o další úspěch, přesto si našel čas i pro mediální povinnosti. Pro server Le Figaro se rozpovídal o své budoucnosti.

Udivoval mezi německou mládeží, přechod mezi dospělé nezvládl. Kušej dostal v Drážďanech padáka

Vasil Kušej býval ještě donedávna vnímán jako velký talent. V mládežnických týmech Dynama Drážďany totiž zářil. Nyní ale dostal padáka.
Reklama