Reklama

Šéf Oktagonu Ondřej Novotný prozradil, jak dává dohromady zápasy

Je obecně známo, že MMA není jen sport, ale také showbyznys. Proto se stává, že dochází ke sportovně naprosto nesmyslným zápasům. Promotéři občas někdy podlehnou tlaku fanoušků. Oktagon se tomu ale již chce vyhýbat. Jak Ondřej Novotný dává dohromady zápasy?

Zdroj: Oktagon MMA

V Oktagonu již došlo k několika zápasům, které sportovně příliš nedávaly smysl. Nejlepším příkladem je zřejmě souboj Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem.

Do této škatulky však spousta lidí řadí také souboj Vémoly s Milanem Ďatelinkou, přičemž Ondřej Novotný tvrdí, že po sportovní stránce si slovenský zápasník tento zápas zasloužil. Nicméně připustil, že na něj bylo brzy, ale podlehl tlaku fanoušků.

A to se už znovu dít nebude. Po Ďatelinkovi měl na řadu přijít Samuel Krištofič, jenže nestane se tak. Vémola už tuzemského zápasníka nedostane, i kdyby byl sebevíc vyžadován veřejností.

Novotný chce dávat dohromady hlavně zápasy, které dávají sportovně smysl. „Chci každému dát rovnou šanci. To je moje krédo. Aby to bylo co nejvíce vyrovnané, anebo aby v mojí hlavě bylo těžké odhadnout vítěze,“ prozradil šéf Oktagonu.

„Pokud si sám nejsem jist, kdo vyhraje a jak by to mělo jasně dopadnout, tak jsem spokojen. Protože když to nevím já, tak vím, že to může být dobrý zápas,“ dodal Novotný v rozhovoru pro slovenský Refresher.

Zdroj: Refresher

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jestli je to od N trochu omluva fanouškům, tak ji beru a jsem na to zvědavej. Hlavně nezničte tu holčinu Bledou, ta má potenciál jít ven

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené