Spojte se s námi

Fotbal

Sázka na Costu? Něco, co se Wolves hrubě nevyplácí. Podívejte se na blikanec známého býka, který hlavičkou srazil soupeře k zemi

Komentář: Wolves neprožívá povedenou sezonu, když se nachází v sestupovém pásmu. Největším problémem je pak pro tento tým střílení branek, čemuž měl pomoci nově příchozí Diego Costa. Ten ovšem ještě nevstřelil ani jednu branku a pouze potvrdil svoji pověst blikajícího býka.

Publikováno

dne

Komentář: Wolves neprožívá povedenou sezonu, když se nachází v sestupovém pásmu. Největším problémem je pak pro tento tým střílení branek, čemuž měl pomoci nově příchozí Diego Costa. Ten ovšem ještě nevstřelil ani jednu branku a pouze potvrdil svoji pověst blikajícího býka.

Brentford není v této sezoně tým, který je jednoduše k poražení. O tom by mohlo mluvit hned několik trenérů i z řad top týmů. Vlci by ale přeci jenom měli v těchto duelech brát tři body. To se jim nicméně opět nepodařilo a navíc ztratili dalšího útočníka.

V době VAR je naprosto nemyslitelné jakékoliv viditelné oplácení. Proto je zkrat Costy naprosto nepochopitelný, navíc v šesté minutě nastavení.

Španělský útočník už je ale takový a dvanáctá červená karta v jeho kariéře není snad pro nikoho ničím překvapivým. V Premier League jde ovšem o jeho první, i když už viděl 26 žlutých karet, což je během 95 zápasů opravdu hodně.

Mnohem větším problémem ovšem pro Wolves je ten fakt, že se ještě 34letý útočník nedokázal ani jednou prosadit a to už v 6 zápasech odehrál 416 minut. Nyní si bude muset na svoji další šanci počkat.

Trenér Steve Davis tak bude muset rychle vymyslet novou taktiku. Nejlépe to, jak vyhrát zápasy bez vstřeleného gólu…

Mimo hru je totiž Saša Kalajdžič, který se měl stát klíčovým mužem na hrotu. Raúl Jiménez je také mimo hru, po vážném zranění hlavy se ovšem do staré formy nikdy vrátit nedokázal.

Zranění jsou navíc i křídelníci Pedro Neto a Chiquinho. Moc variant k sestavení útoku vám poté nezbývá. Je to opravdu složitá situace, kterou musí nyní v tomto klubu čelit, který už se bezpochyby nemůže dočkat pauzy, která pro ně bude jako dar z nebes.

Faktem ovšem je, že Wolves na 16./17. Aston Villu/Southampton (stejný bodový zisk a skóre) ztrácí pouhé dva body, tudíž se ani nemůžeme bavit o tom, že by tento jinak velmi kvalitní tým na konci sezony spadl do Championship.

Vyloučit se to však nedá, jelikož až na Nottingham Forest, osobně bych k nim přidal i Bournemouth, papírově nejslabší celek Premier League, jsou všechny týmy velmi kvalitní a rozhodně mají na to, aby Wolves předčili.

Nyní budou hrát Vlci třikrát doma, nejprve přivítají Brighton, poté Leeds United a Arsenal. Pak už se může většina odebrat na gauč a sledovat mistrovství světa v Kataru, načež se na hřiště vrátí dva dny po Štědrém dni, kdy vyběhnou do utkání s Evertonem.

Zdroje: Transfermarkt, Premier League, Twitter

Reklama

Oblíbené