Reklama

S Vémolou je to osobní záležitost. Se mnou by to bylo až moc těžké, říká Ragozin

Mikhail Ragozin v České republice dosud nezápasil, přesto je zde poměrně známý. A to díky zápasu s Karlosem Vémolou, který se měl v minulosti uskutečnit, Čech ale odstoupil z důvodu zranění. V posledních měsících se mluvilo o možné zápasu mezi nimi, zdá se ale, že k tomu nedojde. Co o Vémolovi Ragozin říká?

Zápas Karlose Vémoly s Mikhailem Ragozinem se řeší posledních pár měsíců. Důvodem je fakt, že se měli utkat v minulosti, Vémola ale zápas zrušil z důvodu zranění.

Organizace spolu jednaly, stále se ale nic nedomluvilo. Ragozinův start v Oktagonu je přesto na programu dne, jak ostatně potvrdil v rozhovoru pro MMA Shorties.

Zatím nic konkrétního nepřišlo, ale jsem připraven a ve formě nastoupit do konce roku ve střední váze, když bude zájem ze strany promotérů. Nebo příští rok v polo-těžké váze.

On se teď v OKTAGONu představí můj sparing partner Artur Karaveav, tak doufám, že se mu bude u vás dařit a bude zájem pokračovat v této spolupráci i nadále,” řekl.

Vyjádřil se i k samotnému Vémolovi, který od prohry s Attilou Véghem dostával slabší soupeře a i díky tomu stále jen vyhrává.

“Netajím se tím, že s Karlosem už je to u mě osobní záležitost. Říkal, jak mě zmlátí a pak se polámal před zápasem. Když jsem ho vyzval, tak ani moc nereagoval, jelikož ví, že se mnou by to bylo až moc těžké a ne žádné easy money,” dodal.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené