Řepka vydává knihu Deník ze dna a říká: Výkon trestu byl nejlepší rok mého života

Jedna z nejdiskutovanějších postav zdejší fotbalové fotbalové scény vydává další knihu. Není to jeho prvotina, za sebou má už tituly Rebel, Kapitán: Na kdyby nehraju!, Neuhýbám a Děkuju. Nejnovější knihu pojmenoval Deník ze dna.

Zdroj: instagram.com/tomasrepkacz

“Konečně Vám můžu představit mojí knihu, na které jsem pracoval rok. Je to deník, který mi pomohlo vydat nakladatelství a je to moje nejintimnější zpověď,” uvádí dílo Řepka v příspěvku na svém profilu na instagramu. “Píšu o sobě i o Vás, kteří jste někdy zakopli, nebo spadli dolů.”

Obsah knihy pojednává o těžké době, pravděpodobně nejtěžší, které musel řízný obránce čelit.

“Přemýšlel jsem, jestli se výkon trestu dá přežít….a jak potom navázat. Je to rok, kdy mi šlo hlavou, že už asi bude jenom hůř…. Nakonec to byl nejlepší rok mýho života. Uvědomil jsem si, kdo jsem, kde jsou moje rezervy a že jsem za svůj život i kopance zodpovědný. A za některý taky ne;)…..” píše kovaný Sparťan známý nejen pro své blikance.

Autor publikace v knize poodhalí některé dosud nepublikované okolnosti, které jej dovedly až za mříže cely ve věznici na Borech.

“Chci poděkovat svým přátelům i nepřátelům. Těm druhým ještě víc. Díky Vám jsem zpátky a silnější. Mám v žilách sparťanskou krev a ta mi pomohla přežít i jednu z nejtvrdších věznic u nás. Bory.”

Zdá se, že špatné dny už Řepka hodil za hlavu a soustředí se čistě na svou pozitivní budoucnost, alespoň to tak vyznívá: “Rok je za mnou a jsem tady. Silnější. Žiju život bez přetvářky a v tom největším luxusu. V pravdě a v klidu. Mám dost času na ryby i na svoji rodinu. Děkuju Vám, co jste byli se mnou a co si knihu koupíte. Je psaná člověkem, který zažil sto životů za jeden jediný a kterému došlo, že to největší bohatství je v prožití jednoho obyčejného a hezkýho dne.”

“Stále jsem to já, Tomáš Řepka. Stále umím rozdávat rány a životní bitvy mám rád! Můj život štvaný zvěře skončil. A o tom je můj Deník ze dna!” zakončuje úderně intro ke své knize.

Nalákalo vás? Koupíte si Řepkův Deník ze dna?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ach jo. Neumí se uživit, tak na sebe upozorňuje, jak se dá. Teď čeká příjem z knížky o životě člověka, který je vcelku k ničemu.

  2. pan řepka by se měl hlavně léčit na psychiatrii. s tou jeho knihou bych tak maximálně zatopil v kamnech.

  3. Kdyby nebyl dobrý fotbalista tak by nikdy nemohl hrát italskou a anglickou ligu, hrůza když se sejde pozér, chudák a okopávač !

  4. Nevidim důvod,číst ty jeho ubohý lži s jeho.partnerkou.Ať se vrátí do pekárny a živí se dál rukama.

  5. Ale na hřišti to byl pravý válečník, ochotný za Spartu padnout……kdyby hrálo za Spartu 11 Řepků ,tak by nebyla teď 5 roků ve srabu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Voráček musel skousnout debakl, v dresu Sharks zazářil Hertl. Jak si vedli v NHL další legionáři?

NHL za sebou má další hrací den a opět se během něj představilo několik hráčů z České republiky. Jak se jim dařilo a kdo z nich zazářil nejvíce?

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Leverkusen vs. Dortmund: Preview a tipy na sázení

V úterý čeká tým Patrika Schicka velké utkání s Borusií Dortmund, která se v poslední době výrazně zvedla. To Leverkusen ztrácí body zápas za zápasem a další ztráta by je mohla poslat mimo první čtyřku.