Reklama

Real Madrid řeší velký problém! Loňská 60 milionová posila si přivodila zlomeninu paty

Luka Jovič není zrovna povedenou akvizicí Realu Madrid. Nejen, že se mu vůbec v letošní sezoně nedařilo na hřišti, ale ono ani mimo něj! Po velkých nepříjemnostech s porušováním karantény si nyní přivodil zlomeninu paty.

http://gty.im/1199056682

Zlomeniny patní kosti jsou bohužel poměrně závažnou diagnózou a mnohdy i s trvalými následky ve smyslu omezení pohybu nohy. Velmi pravděpodobně čeká srbského útočníka operace a délka celkové léčby s tímto poraněním je odhadována na několik měsíců.

Jovič přestoupil do Realu Madrid v loňském roce za 60 milionů eur. Během letošní sezony však odehrál pouhých 24 zápasů, během kterých vstřelil pouze dva góly.

Zinedine Zidane mu však ani moc příležitostí nedával a většinou přicházel dvaadvacetiletý Srb na hřiště pouze ze střídačky. Tomu odpovídá i 770 nasbíraných minut.

V médiích se již v lednu spekulovalo o jeho odchodu, ale nyní mu zranění výrazně sníží hodnotu a také ztíží případná jednání, jelikož pokud se potvrdí vážnost tohoto zranění, které mnohdy bývá i s následky, tak bude těžké srbskému útočníkovi najít takové angažmá, aby se Bílému baletu vrátila alespoň část investice.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené