Pudil trávil volno v Anglii s rodinou. Děkuji klubu, že mi to umožnil, říká

Daniel Pudil je hráčem Mladé Boleslavi, kvůli vynucenému “volnu” ale trávil volný čas v Anglii, kde žije jeho rodina. V rozhovoru pro klubový web se rozpovídal o tom, jak se těší na hřiště.

Zdroj: fkmb.cz

Fotbal se kvůli koronaviru doslova zastavil. Hráči tak nemohou plnohodnotně vykonávat svojí práci. „Není to příjemné. Snažíme se trénovat individuálně doma, to však nedá hráčům tolik, jako trénování a hraní na hřišti. Na návrat jsem se těšil hodně, možná více, než ostatní kluci, protože jsem byl v Anglii a po návratu do Česka jsem byl ve čtrnáctidenní osobní karanténě,” říká Pudil.

Jeho rodina žije v Anglii, a tak Pudil nezažívá zrovna lehké časy. Klub mu ale povolil odcestovat za rodinou, a tak karanténu netrávil osamocený. „Musím poděkovat boleslavskému klubu a trenérovi, že umožnili odcestovat za rodinou a dětmi. Cesta tam moc složitá nebyla.

Cesta zpátky byla o poznání složitější. Musel jsem si zařizovat spousty papírů. Z Anglie jsem letěl do Německa a potom po vyřízení potřebných dokumentů na české ambasádě jel autem do Česka a podstoupil test na COVID 19, po kterém jsem nastoupil karanténu,” dodal.

Liga by se měla začít hrát ke konci května. Stihnou se hráči dostatečně připravit na zátěž, která je v přístích týdnech čeká? „Musíme dostat do sebe formu pro zbytek ligy. Máme na to ještě tři týdny a doufám, že to zvládneme.”

Od 11. května je také možnost domlouvání přátelských zápasů. „Samozřejmě by bylo dobré, kdybychom jeden nebo dva přípravné zápasy odehráli. Když ale nebudou a rozdáme si to jenom na tréninku mezi sebou jedenáct proti jedenácti, bude nám to stačit,” zakončil.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slovan slaví postup! Plzeň po špatném výkonu končí před branami EL.

Slovan Liberec doplní v Evropské lize pražská "S". Na stadionu U Nisy dokázal zvítězit proti kyperskému APOELU nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Plzeň...

Skupiny Ligy mistrů nudné nebudou! Ronaldo se potká s Messim, skupinu smrti tvoří PSG, Lipsko a Manchester United

Ve středu večer se uskutečnily poslední zápasy kvalifikace do základních skupin Ligy mistrů a tak ve čtvrtek v 17:00 mohlo začít jejich losování. A nuda to rozhodně nebude! Vesměs každá skupna má něco do sebe a nabídne atraktivní zápasy. Posuďte sami.

Velká posila pro Mladou Boleslav! Martin Graiciar se připojí ke Středočechům, čeká se pouze na formality

Mladá Boleslav nezačala sezónu vůbec dobře, bilance 1-1-3 je pro ambiciózní klub skutečně tristní a tak se daly věci do pohybu. 4 vstřelené branky z pěti utkání? To není pro útočnou fázi dobrá vizitka. Do automobilového města tedy přichází velká útočná posila.