Pudil trávil volno v Anglii s rodinou. Děkuji klubu, že mi to umožnil, říká

Daniel Pudil je hráčem Mladé Boleslavi, kvůli vynucenému “volnu” ale trávil volný čas v Anglii, kde žije jeho rodina. V rozhovoru pro klubový web se rozpovídal o tom, jak se těší na hřiště.

Zdroj: fkmb.cz

Fotbal se kvůli koronaviru doslova zastavil. Hráči tak nemohou plnohodnotně vykonávat svojí práci. „Není to příjemné. Snažíme se trénovat individuálně doma, to však nedá hráčům tolik, jako trénování a hraní na hřišti. Na návrat jsem se těšil hodně, možná více, než ostatní kluci, protože jsem byl v Anglii a po návratu do Česka jsem byl ve čtrnáctidenní osobní karanténě,” říká Pudil.

Jeho rodina žije v Anglii, a tak Pudil nezažívá zrovna lehké časy. Klub mu ale povolil odcestovat za rodinou, a tak karanténu netrávil osamocený. „Musím poděkovat boleslavskému klubu a trenérovi, že umožnili odcestovat za rodinou a dětmi. Cesta tam moc složitá nebyla.

Cesta zpátky byla o poznání složitější. Musel jsem si zařizovat spousty papírů. Z Anglie jsem letěl do Německa a potom po vyřízení potřebných dokumentů na české ambasádě jel autem do Česka a podstoupil test na COVID 19, po kterém jsem nastoupil karanténu,” dodal.

Liga by se měla začít hrát ke konci května. Stihnou se hráči dostatečně připravit na zátěž, která je v přístích týdnech čeká? „Musíme dostat do sebe formu pro zbytek ligy. Máme na to ještě tři týdny a doufám, že to zvládneme.”

Od 11. května je také možnost domlouvání přátelských zápasů. „Samozřejmě by bylo dobré, kdybychom jeden nebo dva přípravné zápasy odehráli. Když ale nebudou a rozdáme si to jenom na tréninku mezi sebou jedenáct proti jedenácti, bude nám to stačit,” zakončil.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koreis, Vojtek a Homolka: televizní reportéři a bývalé opory Ocelářů tipují výsledek finále Extraligy

Do zahájení prvního finálového utkání v rámci Generali česká Play-off Tipsport Extraligy zbývá jen pár hodin. Zeptali jsme se známých osobností z hokejového prostředí, jak vidí finálovou sérii.

Slavia po sezoně 2018/19 vyprodala svůj tým, přesto slavila titul. Čeká ji nyní podobný příběh?

Pražská Slavia zažila v ročníku 2018/19 snovou sezónu. Obhájila titul a v Evropské lize se dostala až do čtvrtfinále, kde vypadla s londýnskou Chelsea. To v létě zapříčinilo odchod několika opor.

Blog: Velikost trenérů tvoří šampiony. Největší rozdíl v bitvě Ocelářů s Boleslaví stál na střídačkách

Vyvrcholení semifinálového dramatu mezi Oceláři z Třince a Bruslaři z Mladé Boleslavi bylo plné emocí. Logicky. V rozhodujícím sedmém zápase už jde úplně o všechno. Nejen o postup, ale taky o celkový výsledek celé sezóny.