Procházka o debutu roku: Jsem rád, že jsem se líbil. Co ukážu, bude stát teprve za to!

Ačkoli rok 2020 nebyl úplně šťastný, najdou se i tací, kteří na něj budou vzpomínat s radostí. Tak například Jiří Procházka, který si připsal vysněný debut v UFC, kde sestřelil Volkana Oezdemira.

Zdroj: ufc.com

12. července v Abú Zabí. Tolik očekávaný debut v UFC dopadl pro Jiřího Procházku jako z říše snů. Jako vůbec první bojovník knockoutoval tehdy sedmého Volkana Oezdemira a upoutal na sebe obrovskou pozornost.

UFC k současnému nejlepšímu bojovníkovi roku vyhlásila nové kategorie, za které bude rozdávat ceny. O trofejích rozhodnou fanoušci a jedna kategorie bude rozhodně zajímavá pro české fanoušky.

V anketě debut roku byl nominován Jiří Procházka a je také největším favoritem na zisk této ceny. “Nominace si vážím, ale věřím, že tohle je teprve začátek a jsem rád, že se líbil. Ale věci, které tam ještě ukážu, budou – doufám a věřím – stát teprve sakra za to,” říká Procházka.

V anketě společně s Procházkou byli nominováni i další bojovníci – Khaos Williams, Khamzat Chimaev a Jordan Leavitt. Všichni předvedli brilantní debut, “Denisa” má však v jedné věci velkou výhodu.

Jako jediný se utkal s bývalým titulovým vyzyvatelem a dokázal ho knockoutovat, což se nikomu jinému nepovedlo.

I kdyby anketa nedopadla, Procházku by to nemuselo vůbec mrzet. 28letý bojovník by měl být letos jednou z hlavních postav v divizi do třiadevadesáti kilogramů. Už v únoru se můžeme těšit na souboj s Dominickem Reyesem, který už se dvakrát pokoušel získat pás.

“Příprava na zápas zatím vypadá skvěle. Teď začínáme přitvrzovat, ve sparinzích i co se týče fyzičky. Cítím se skvěle a těším se z každého dne přípravy. Je to pro mě krásný čas broušení svých zbraní, které si chystám na den boje!” vyhlašuje Procházka.

Zdroj: Deník Sport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Frank Lampard: Jsem zklamaný, že jsem tuto sezonu nedostal čas

Dny Franka Lamparda na lavičce Chelsea jsou sečteny. Klubová ikona opouští Blues po 18 měsících a je z toho evidentně zklamána. "Jsem zklamaný, že jsem tuto sezonu nedostal čas."

Barcelona v obřím dluhu! Finanční zpráva odhalila jeho astronomickou výši

Že je Barcelona ve finančních potížích, o tom se ví a mluví dlouho. Ostatně proto chtěl klub se svými hráči vyjednat snížení mezd. Nyní katalánský velkoklub zveřejnil finanční zprávu, která odhalila výši obřího dluhu a vysvětluje jeho příčiny.

Letenský svatostánek, aneb místo, kde se psala historie ČR, a především domov všech Sparťanů

Na Letné, jak se přezdívá Generali Česká Pojišťovna Aréně, se odehrály velké fotbalové bitvy, k velkým zápasům zde nastoupila i česká reprezentace a poblíž se tvořila budoucnost české demokracie.