Reklama

Případ Plavšič: Dá se pochopit chování kabiny, nebo je to nepřípustné?

Srdjan Plavšič je volným hráčem a dle všeho již podepsal smlouvu ve Slavii, tedy s největší rivalem jeho bývalého zaměstnavatele. Jak šlo vidět z videí Sparty, hráči mu to mají za zlé a v kabině dali k jeho fotce hanlivý nápis a přeškrtali jí. Dá se toto chování pochopit nebo je to nepřípustné?

Zdroj: AC Sparta Praha

Případ Srdjana Plavšiče je již širší veřejnosti známý. Sparta mu i kvůli vysokému platu nenabídla prodloužení smlouvy, pod koučem Vrbou se ale rozehrál a smlouva mu přeci jen nabídnuta byla.

Již v tu dobu ale měl mít podepsáno ve Slavii, a tak ji z logických důvodů nepodepsal ve Spartě. Největší problém je ale v tom, že tvrdil, že ve Slavii nepodepsal.

Jak bylo vidět ve formátu Buď v týmu, kterým Sparta dokumentuje zajímavé události v klubu, místo Plavšiče nebylo zcela v pořádku. Jeho fotka byla přeškrtnuta a nad ní byl hanlivý nápis.

Mnozí začali tento krok hráčů Sparty kritizovat, já si však stojím za tím, že se dá pochopit. Byli s ním v kabině několik let, byl jejich kamarád a následně jim lže do očí.

Lhal jim, funkcionářům i fanouškům. Odchod k rivalovi se neodpouští a zvláště ne za takových podmínek. Ale ano, hráči si to mohli odpustit, tedy pokud to udělali oni.

Pokud by mlčel a do Slavie odešel v tichosti a bez lží, měl by to těžké, svými kroky si ale zbytečně zavařil.

V derby se má srbský šikula na co těšit. A to zvláště v případě, že bude hrát Ladislav Krejčí mladší, který již v předchozích zápasech důrazně dohrával Nicolaeho Stanciua.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. ubohost … mstít se někomu zvýšeným důrazem. Asi chce autor jitřit emoce a proto si to vycucal z prstu, to vypovídá i o něm

 2. No to snad autor nemyslí vážně, ale co čekat evidentní fanoušek Sparty. Od takových se dá taková demence čekat. Ubohost Sparťanských hráčů na nejvyšší úrovni, to se jim tam pak určitě nové posily pohrnou. Je mi zle..

  • 100% souhlas ! Ten kdo to napsal je normální zakomplexovaný ubožáček nic víc !! Ze Sparty se stal opravdu definitivně charakterově pokřivený klub s vrchnim lhářem Rosickym ( kauzy Jílek-Kanga- Vrba pokud by někdo zapoměl) ale u něj se evidentně promine u tupcu uplně vše že ?!!

   • Omlouvám se zase jsem zapomněl na prášky. Teď to musí vypadat že ze svého nepodařeného života viním kluky Rosické ale tak to není!!! Opravdu!!!

   • Zakomplexovaný ubožáček jseš tady Millwall, jedině ty sám, za to co tady píšeš. Našim hráčům za vzkaz tomu lhářskýmu skrčkovi 👏 a dávám palec 👍! Doufám, že Krejda ho při vzájemném zápase pěkně zmasíruje! Jsem rád, že se konečně tvoří parta, která stojí při sobě. Pro vedení, pro hráče a pro nás fanoušky je lhář a hajzl! Kdyby tohle provedl v Srbsku tak to by jste koukali co by s ním fans udělali. Pálení jeho dresů by byl jen začátek. A kdo ho tady obhajujete, tak nejste sparťan. Táhni do pekel ty srbský zmrde i s tím druhým srbským sráčem! Millwalle, je vidět, že máš hodně malý a zakrslý mozeček, pokud tedy nějaký máš!

   • Nemoralizujte Rosického ,taky ho kritizuji ,ale argumenty! Zásadně Plavšič lhal všem ve Spartě a kabina má právo zaujmout stanovisko ,stejně,tak fandové ! Za sebe je ho škoda ,ale je nahraditelný a měl touhu odejít odešel ,tře ba do Slávie no a co? Kdysi odešel Bergr ze Sparty do Slávie ,také ,fotbalisti jsou dnes tady a zítra už v jiném klubu. Klídek a uvidíme?

 3. Na tomto případu je vidět,co za kretény sedí ve sparťanské kabině.Dočkal se zase potřeboval zviditelnit a tak vymyslel tuhle kravinu.

 4. To o krejcim neni pravda, na stancia nebyl ostrejsi, krejci ml je prase a ne fotbalosta, to same co roofe

  • Ale jen morálně pokřivený bez charakteru dokáže opakovaně lhát do očí a přísahat lidem s nimiž byl 4 roky víc než s rodinou. Na to už jeden musí být vážně zoufalá m***a a pak se nemůže divit.

 5. A už potvrzeno, že přešel do Slávky ? Není. Takže i vy svým charakterem dokazujete, že jste jen labilní Sparťani. Kabina zaručeně taky.

   • Znova, je to potvrzeno ? Bo to nikde jaksi nevidím. A jak, že se to jmenuje tvůj známý, protože Tomáš nesmí také nic vypustit mimo oficiální cesty Slavie.

    • Seš natvrdlej??? Je to podepsaný tak neplácej blbiny a věř zkušenýmu. Já vedl mužstvo je 3.B třídě a vim dost!

     • Tak to jsi rozený trenér světových rozměrů. To gratuluji…co nároďák ? Dáša nebo je to malá meta ?

    • Syrovátko vs. novinář X: Zdar X, tak jsme podepsali Plavšiče, pustíš to ven až den před derby, ale neřekneš že to víš ode mě, ok? Za to budeš mít ze Slavie zprávy z první ruky a VIPku na celou příští sezonu.

 6. Vždyť je to směšné !! Čupr si myslí, že když bude v útrobách stadionu chodit v kovbojském obleku, v sombreru,se strništěm na tváři a doutníkem v puse, budese tvářit drsně, z reproduktorů natahaných v chodbách, kancelářích i wc bude hrát Apache od The Shadows, že si tím získá respekt, ale tak to není !! Respekt si fotbalový činovník získá promyšlenými tahy, parádními nákupy a rozumným prodlužováním končících smlouv a ničím jiným to vím z vlastní zkušenosti. Ať to on a falešný bůžek zabalí !!

  • Tady nejde jen o jeho odbornost a to jak že mi není jako vzdělaný člověk sympatický, ale sombrero na Spartě nosit nebude!!! To je moje poznávací znamení – sombrero doutník z rákosí a drsný výraz. To je přeci moje image!!!

  • Zabalit by jsi to měl ty, inteligentne. Fotbalu nerozumíš, falešný jseš taky a už mockrát jsi si tady protiřečil. Paměť Ti zřejmě už taky neslouží. Jsem rád, že takovýto nýmandy ve svatostánku na Letné nepotkávám. Neboj Rosa neodejde! Kup si už nějakej klub a dej už tady konečně pokoj! Ale to asi půjde těžko že, když na záchranu Viktorky by jsi přispěl ušmudlanou stokorunou! To by je fakt vytrhlo!

 7. Když utíkal Dočkal do Číny za lepším, taky měl takový nápis v kabině? A to šel za stejnými penězi co vás dnes trápí u Slávistů. Akorát,že se vrátil jak spráskanej pes. Odporné komunistické čínské prachy. Co vy nato pokrytci z Letné?

  • Proč by tam měl mít nějaký nápis? Do Slavie nešel. Začněte přemýšlet hlavou a ne prdelí! Přestupuje se snad z Barcelony do Realu či naopak? Z Lazia do AS, z Intru do AC? Vy jste tady fakt tupý ovce.

   • Vy zřejmě nepřemýšlíte ani tou prdelí. On už snad je Plavšič ve Slavii? Pouze by jste si to přáli, aby jste mu mohli nadávat. Jelikož váš nejschopnější sportovní ředitel ve střední Evropě o něj nestál a probudil se,až když si o něj řekl Vrba, tak se nedivte,že Plavšič chce jít jinám ,třeba i do tý Slavie. On je podstatný rozdíl jít kamkoliv,když o vás nestojí, než když jste pod smlouvou a chcete si vybrečet přestup k úhlavnímu nepříteli. Ale to by jste musel pochopit,ale teď můžete akorát kňourat Rosickému do klína.

 8. Vážený pane Pastvo, můžete nám sdělit který hráč před skončením smlouvy sdělil , že podepsal jinde ? Není tam podepsána nějaká mlčenlivost ? Ty logické důvody jste nějak popletl. Nejprve nepodepsal ve Spartě a pak ASI podepsal jinde. Zatím nikdo nic nepotvrdil. To, že jeho foto v šatně někdo přeškrtl a popsal není logické, ale dá se to pochopit. Zcela dementní a zřejmě záměrné je zveřejnění videa kde je to vidět. Tady to někdo chtěl ukázat světu – a to byl zřejmě hrdina. Pak bych se chtěl zeptat, jak Plavšič lhal do očí . To jste zjistil kde ? Za jakých podmínek se odchod rivalovi neodpouští ? Tím posledním odstavcem o Krejčím jste svoje dílo dokonal.

  • Hráč by měl sdělit, pokud podepsal jinde a důstojně se rozloučit. Plavšič nedostal nabídku na prodloužení smlouvy včas, takže měl právo sjednat si od příští sezóny angažmá jinde. Když se opravdu domluvil se Slávií (nebo jinde), pak neměl prohlašovat opak. Jestli věděl, že v klubu končí a spoluhráčům to neřekl a tvářil se, že chce pokračovat, mohou to právem považovat za podraz.

  • Budeš se divit ale je to docela běžný. Když hráč ví že po sezoně pude jinam tak to řekne a nelže jako slávista. Sice by to rozpoutalo peklo ale aspoň by ukázal že má koule. Takle je to stejnej zmrd jako stanciu.

 9. Souhlas se Zdenem, silně neprofesionální článek, Pastva byl se hodil do Dikobrazu, ani nevím jestli ještě vychází. A ještě jedna věc, já jsem psal na Efotba a ten mladý ušáček mycwa, tam pojebal co se dalo, všechno plakoval a myslel si jak je chytrý. Nyní se naložil sem, když pozorně čtu, má minimálně pět nicků a pokud chce někdo mluvit o fotbalovém dění, má svůj názor, nevím jestli je Millwall Ruda z Rudné, jak psal na Efotbale, s tím jsme si párkrát “vjeli” do vlasů, ale byla v tom v zdravá rivalita, ale s mycwou a spoustou jeho falešných nicků to prostě nešlo. A nyní tady někdo plakuje krále falešných nicků a já z toho mám radost. A protože ten duševní mrzáček psal, že koupil Efotbal, tak jsem tam napsal, že se přiznal, že je bukvice, aby čtenáři věděli kdo je vlastně “kupuje” (hahahahaha). A odpověď chovance z Bohnic – vypíčenec, zmrd a buzerant. Asi jsem snad nic jiného nečekal, jsem už dost starý, ale takového ubožáka už jsem dlouho neviděl, nakonec ho budu i litovat – mycwo ty chudáčku, je mi tě líto

 10. Nevím, proč by ho měl brousit zrovna LK37?! Takovýho chudáka by měl na tréninku prebrousit Bořil. Otázka je, jestli na to má.

 11. Plavšič lhal evidentně do očí hráčům, funkcionářům i médiím, a to se prostě nedělá. A sparťanská kabina není žádné veřejné místo, takže se reakci toho kdo to napsal nedivím. Zřejmě je to moderní se dnes pohoršovat nad kde čím.

  • Nejlepší je jak z toho bulej seshitci který maj radost když jejich hráči řvou veřejně smrt Spartě. Sou to zakomplexovaný zmrdi ! ! !

 12. Potkat toho šmejda na ulici někdo z ultras tak dostane dělo. Jeho selfíčka z centra Prahy mu touhle prasárnou skončily a bude muset i na tréninky jezdit s vochrankou.

 13. Omlouvám se za své řeči, ve kterých jsem opět ukázal to, že pokud jde o IQ, tak jsem v mínusu, v Bohnicích mi ale zase přidali prášky, ještě jednou sorry

 14. Udělal dobře. Chce si zahrát kvalitní fotbal.. kdo by chtěl hrát v ubohé spartě.. která slávii kouká roky na záda :-))))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Potřebujeme, mít druhého útočníka vedle Schicka se schopnostmi střelce, říká někdejší asistent Brucknera

Sám moc dobře ví jaké to je vést úspěšný nároďák. Miroslav Jirkal dělal v reprezentaci asistenta legendárnímu Karlu Brucknerovi a nyní si užívá úspěšnou jízdu České republiky na mistrovství Evropy.

Liverpool zintenzivňuje zájem o Adama Hložka, přestupová částka by byla rekordní

Adam Hložek je jedním z nejzajímavějších hráčů, které česká nejvyšší soutěž nabízí. Ve svých osmnácti letech je tahounem Sparty a není tak divu, že se o něj zajímají světové kluby.

Mladá Boleslav posiluje, získala obránce ze Sparty i Slavie

Letošní horrorový ročník, kdy Mladá Boleslav hrála o záchranu, nechce ve středočeském klubu nikdo opakovat. Proto se musí kádr vhodně doplnit, vyztužit obranu tak přichází hráči Sparty i Slavie.
Reklama