Více
  Novinky Fotbal Fortuna liga Přestup Součka? Budeme odpočítávat dny do konce přestupového období, říká Trpišovský

  Přestup Součka? Budeme odpočítávat dny do konce přestupového období, říká Trpišovský

  -

  Jindřich Trpišovský se po utkání s Ústím nad Labem rozpovídal o Janu Nezmarovi či atraktivní nabídce na angažmá. Proč v klubu zůstane a jaká je budoucnost Součka v klubu?

  Na odchodu měl být sportovní ředitel pražské Slavie Jan Nezmar, nakonec však v klubu zůstane. „Jsme za to určitě rádi,“ řekl kouč Slavie. „Teď probíhá pátá sezona, kdy s ním pracuji, jsme na něj zvyklí. Spoustu lidí vidí jen výsledky A-týmu. Spoustu práce se skautingem, mládeží, akademií a podobně je ale navázáno na něj. Jeho záběr je obrovský a kdyby odešel, dotkne se to nejen nás, ale i celé Slavie,“ dodává.

  Odejít ale mohl i sám Jindřich Trpišovský, který by si s sebou logicky vzal i celý realizační tým. Nakonec se i přes lákavou nabídku z Ruska rozhodl, že zůstane ve Slavii.

  „Mluvili jsme spolu o tom, spokojenost ve Slavii a touha budovat tenhle klub je ale taková, že nevím, co by muselo přijít, aby to změnilo naše uvažování. Jsme tady maximálně spokojení a jsme rádi, že jsme nakonec zůstali tady, i když jedna nabídka byla mimořádně zajímavá,“ řekl.

  Jaká bude budoucnost Tomáše Součka či Petera Olayinky v klubu? „Budeme odpočítávat dny před koncem přestupního okna, pamatujeme si všichni na Míšu Ngadeua, který málem přestoupil na poslední chvíli do Anglie. Definitivně jasno budeme mít až po konci přestupního okna. Aktuální teď nic není, hráči jsou tady spokojení, stát se ale může cokoliv,“ zakončil Trpišovský.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Poslední novinky

  UEFA může udělit Quiquemu Setiénovi jednozápasový trest

  Katalánský deník Sport přišel už v úterý se zprávou, že FC Barcelona a SSC Neapol, dva osmifináloví soupeři v rámci Ligy mistrů,...

  Největším talentem roku je Rodrygo, který vyšel Real Madrid na více...

  Fotbalový portál goal.com zveřejňuje každý rok pod názvem "NxGn" 50 největších talentů na světě. V NxGn 2020 nyní najdeme 50 fotbalistů narozených...

  Kolik Barcelona ušetří na snížení mezd hráčů?

  Hráči Barcelony souhlasili se snížením svých výplat v době probíhající krize a klub na tom tedy i něco uspoří. Přesnou sumu zjišťovala...