Podívejte se, jak Rask při remíze zamířil na střídačku v domnění, že Boston prohrává

K velice kurióznímu momentu došlo ve čtvrtek v nočním zápase mezi Rangers a Bruins. Brankář Bostonu, Tuukka Rask, totiž chtěl odjet na střídačku a pustit tak do hry šestého hráče. Na tom by ještě nebylo nic divného, problém ale je, že stav utkání byl v tu chvíli 2:2!

Tuukka Rask | Zdroj: nhl.com/wild

Nevídaná událost, která ale jen poukazuje na to, jak moc jsou samotní hráči a brankáři soustředěni na hru.

Naštěstí to byli právě Medvědi, kteří v tu chvíli drželi kotouč, a tak nebyl problém vrátit Fina do branky a dohrát tak zápas do prodloužení.

Hokejistům tak zbyde pouze úsměvná vzpomínka a Rask si asi příště nejdříve prohlédne kostku, aby si ověřil skóre.

Boston nakonec zvítězil 3:2 po prodloužení a upevnil svoji pozici na čele východní divize NHL.