Reklama

Podívejte se, jak Jan Bořil hecoval miláčka sparťanů Adama Hložka!

Pražské derby ovládla po dlouhých 5 a půl letech Sparta. Pro letenské fanoušky a celý klub se jednalo o velkou událost a slávu. Během zápasu to však hodně jiskřilo i mezi reprezentačními spoluhráči.

Konrétně se jednalo o situaci před rohovým kopem Sparty, když kapitán Slavie Jan Bořil přikročil k talentovanému Hložkovi a strčil do něj. To rozpoutalo ve slávistickém vápně roztržku.

Bořilovo naštvání pramenilo ze situace pár vteřin před tím, kdy byl Hložek posledním, kdo se dotkl míče před tím, než odskočil do autu. Ani po nátlaku sešívaných se však nepřiznal a Sparta tak zahrávala rohový kop.

Sparťanští fanoušci na stadionu krátce na to spustili pokřik “Bořile, ty si h*vado”. Celou situaci si připomínají i na Twitteru, Jana Bořila v lásce rozhodně nemají.

Paradoxně Bořil i Hložek měli spolu reprezentovat Českou republiku v nadcházející reprezentační pauze. Jenže ze zdravotních důvodů došlo ke změnám v nominaci, ze které vypadli tři slávisté Jan Bořil, Lukáš Masopusta a Petr Ševčík.

Derby ukázalo, že tento ligový ročník bude pro sešívané daleko náročnější než ty předešlé, a proto se musí během repre pauzy pořádně vyzbrojit.

Zdroj: Sparťanské Zprávy, Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Boril na to uz nema a tak dela ostudu nejenom asijskemu bistru ale taky celemu narodu! Podelal euro a ted si to bude kompenzovat na chudacich ze zbrojovky…to je uroven!

  2. Největší posílení repre ČR – bořil mimo mísu!!! Bohužel, to je zároveň i posílení sešitů:-(
    Pro šikmookého trenéra je to problém, bude muset vrátit číňanovi prachy za jeho “zviditelnění v repre…”

  3. Bořil je šmejd všech šmejdu jedina škoda,že uz nehraje Řepka by na nej zařval a pamrd by utíkal až do číny

  4. Lol záprdek Bořil a jeho zákeřnosti, nehrát ve Slávii tak má redku každý druhý zápas. Jen ze sebe dělá debila a navíc Hložek by mu rozbil bez problémů držku, ale to asi každej druhej středoškolák.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené