Pevně věřím, že Berbr dostane doživotně červenou, říká představitel trenéra Žloutka. Co prozradil o filmu Vyšehrad?

Herec Jiří Ployhar se kromě seriálů Vyprávěj či Horákovi představil také ve Vyšehradu, kde ztvárnil roli trenéra Žloutka. Co prozradil v rozhovoru člen charitativního týmu Real Top Praha o filmu, který by měl vyjít na jaře příštího roku?

zdroj: seriál Vyšehrad

Vy jste fanouškem Bohemians Praha. Jak jste spokojen s minulou sezonou?

Závěr byl téměř excelentní. Škoda jen, že to nemělo tu pohárovou tečku. Ale po letech útrap konečně radost ze hry, kde nebyla jen pověstná bohemácká zarputilost, ale konečně i “fotbalovost”, která přinášela i potřebné body. O to více jsem se těšil na sezónu letošní.

Co říkáte na letní posily Klokanů?

Jsem hodně zvědavý na Tomáše Necida, který možná ještě přemýšlí do budoucna o nějakém lukrativnějším angažmá. A k tomu mu mohou pomoct jedině góly, hodně moc gólů. A já mu těch gólů samozřejmě přeji co nejvíc!

Jaké šance dáváte českým týmům na postup do vyřazovacích kol Evropské ligy?

V této divné sezóně se může stát cokoliv. Překvapit může Sparta, Slavia i Liberec. Ale nejvíc věřím asi sousedovi z Vršovic.

V příštím roce se odehraje mistrovství Evropy. Na jaký výsledek podle Vás dosáhne Česká republika?

Postoupí ze skupiny. Ale vše se bude odvíjet od toho, kolik bude v daný moment v našem týmu pozitivně testovaných hráčů. (smích)

Co si myslíte o současné situaci okolo Romana Berbra?

Nikdy jsem nechápal, jak člověk s tímto nulovým morálním kreditem může fakticky stát v čele českého fotbalu. Estébák, vycvičený k zastrašování, si zřejmě léta hrál na FAČRu své soukromé fotbalové utkání. Pevně věřím, že dostane doživotně červenou.

Myslíte si, že nový projekt Fevoluce dokáže náš fotbal alespoň částečně očistit?

Tady bych si vypůjčil větu Jaromíra Bosáka, kterou tuším pronesl v legendárním zápase Česko-Nizozemsko. “Ono to půjde a ne, že ne!” Ale asi to bude ještě nějakou dobu trvat.

Ve Vyšehradu hrajete trenéra Žloutka. Máte s ním něco společného?

S trenérem Žloutkem si velmi rozumíme, ale doufám, že toho spolu moc společného nemáme. Hlavně tedy způsob, jak co nejelegantněji projevit náklonnost k ženskému pohlaví.

I když si dokážu představit, že někteří zlí jazykové by řekli, že tady jsme si podobní nejvíce. (smích) Snad jen ta občasná zmatenost je nám oběma trochu vlastní.

Na jaře se můžeme těšit na film. V čem se bude nejvíce lišit od seriálu.

Bude tam toho prostě tak nějak víc…všeho víc. Jen když si pomyslím čeho všeho víc, tak už se červenám. (smích)

Můžete prozradit, co bude ve filmu hlavním tématem?

To prozradit nemůžu. Snad jen to, že divák více nahlédne do soukromí všech postav.

Kdo ze slavných sportovců se ve filmu představí?

Při natáčení jsem potkal Tomáše Rosického, Honzu Kollera, Vláďu Šmicera, Patrika Bergera, Vencu Kadlece, Romana Bednáře, Lukáše Zelenku, Ondru Pavelce, Radko Gudase, Petra Mrázka, Jirku Tlustého a určitě jsem ještě některé nepotkal. Ale velmi často jsem potkával Juliuse Lavického.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sima dál kvete! Tentokrát dvěma góly rozhodl o postupu Slavie

Slavia zvládla domácí klaní s Hapoelem Beer Shevou a po výhře 3:0 má již jistý postup ze skupiny. Naopak izraelský celek přišel o poslední šance na postup. Za týden si to Slavia rozdá s Leverkusenem o první místo ve skupině.

Sparta Praha i Slovan Liberec končí v Evropské lize

Konec nadějí. Sparta ani Liberec si na jaře evropské poháry nezahrají, pražský celek podlehl Lille, Slovanu nepomohlo ani druhé vítězství nad Gentem.

Jak moc je Chovanec zamotaný v kauze Berbr? Už mu přišla obsílka, má hodně co vysvětlovat

Kauza kolem Romana Berbra na sebe namotává čím dál tím víc lidí. Zatímco ze začátku se obvinění točilo zejména kolem místopředsedy FAČR a jeho "synka" Romana Rogoze, v poslední době policie přichází stále na nová jména.