Reklama

Odchod Klimenta ze Slovácka? Existuje i varianta jeho setrvání

Jan Kliment předváděl po sezonu 2020/21 kvalitní výkony a vzhledem k tomu, že mu končí smlouva, se řešilo jeho další angažmá. Existuje však šance, že vytáhlého útočníka uvidíme v Uherském Hradišti i na podzim.

Zdroj: Jeollo Von, vfb-exklusi, CC BY-SA 3.0

Jan Kliment přišel do Slovácka v lednu minulého roku jako volný hráč. V Uherském Hradišti se zabydlel a od sezony 2020/21 začal střílet branky.

Sedmadvacetiletý fotbalista jich nastřílel deset a stal se tak jedním z nejlepších střelců ligy. Po sezóně mu však končí smlouva a hráč přemýšlí, co dál.

Vzhledem ke svému věku chce dozajista okusit naposledy v kariéře zahraničí, hráče však oťukává i pražská Sparta, která by o něm přemýšlela v případě, že by nevyšel příchod Michaela Krmenčíka.

Existuje však i varianta jeho setrvání v klubu. Slovácko totiž zcela jistě opustí stoper Stanislav Hofmann a rozhodně nebude sám.

O přestup si říkají i Marek Havlík s Lukášem Sadílkem, a tak půjde Slovácko do předkol Konferenční ligy s největší pravděpodobností oslaben.

I proto je setrvání Klimenta velmi důležité. Pokud se tak stane, dá se očekávat, že bude trvat na kratší smlouvě, popřípadě se domluví s příslibem prodeje v zimě.

Zdroj: 1. FC Slovácko

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Výborná volba pro Spartu!I Krmenčik!v rozlišnosti je krása!!! Rosickému se začíná dařit!Jen tak dál!

    • Každopádně před Rosickým je ještě dlouhá cesta. Ono totiž být bývalým hráčem klubu nestačí k úspěchu v řídící komisi, která ten klub vede. Já jsem už jednou tady zmínil, že mám manažerské zkušenosti,ikdyž jen z pralesní ligy. Člověk se občas musí zapijit jinak než jako bafuňář i tím, že vyjde z kanceláře a udělá práci, která mu nevoní a právě tady si nejsem jistý jestli je toho Rosický schopen. Jestli by byl schopen třeba jet někam multikárou,když by to bylo potřeba nebo jinak přiložit ruku k dílu ve prospěch klubu. Já Falešnému Bůžkovi moc nevěřím,ale jsem ochoten mu dát šanci.

  2. Proč by měl chodit do Sparty?V Německu i Dánsku dokázal hovno.Ať zůstane ve Slovácku.A to kopyto Krmenčík je to samý.Akorát by Sparta měla k Dočkalovi druhýho plivače.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené