Odchod Jana Nezmara ze Slavie Praha je zažehnán

Sportovní ředitel pražského týmu Jan Nezmar měl po posledním zápase podzimní sezony Fortuna ligy oznámit vedení Slavie svůj odchod. Nyní to však vypadá, že jsou dřívější neshody mezi vedením klubu a sportovním ředitelem zažehnány a Nezmar bude ve Slavii působit i v jarní části Fortuna ligy.

Zpráva o možném konci Jana Nezmara ve Slavii Praha vyvolala mezi fanoušky sešívaných poměrně velkou nevoli a nejistotu, jelikož tandem Trpišovský-Nezmar je zárukou velkých úspěchů. Především díky této sehrané dvojici pražská Slavia výtečně reprezentovala český fotbal v evropských pohárech a nemá v české lize konkurenci.

Pár týdnů před začátkem jarní části Fortuna ligy to však vypadá, že vztahy mezi Janem Nezmarem a vedením Slavie jsou opět v nejlepším pořádku. Což také dokumentuje fotka z úterního jednání vedení klubu v pražském hotelu Le Palais Art Hotel Prague.

Po tomto jednání totiž nejvyšší představitel pražské Slavie Jaroslav Tvrdík na svém Twitteru zveřejnil fotku, na níž je společně s předsedou představenstva Slavie Tomášem Syrovátkou, sportovní ředitelem Slavie Janem Nezmarem, trenérem Slavie Jindřichem Trpišovským a také s jeho asistentem Zdeňkem Houšteckým.

Tvrdík navíc k fotce napsal: “Nekončíme, ještě jsme ani nezačali! Těšíme se na Vás!”

Je tedy jasné, že prozatím jsou neshody mezi Nezmarem a vedením klubu zažehnány. Bude však tato situace platit i před začátkem podzimní části Fortuna ligy?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Hancko je zpátky! Při absencích se vrací důležitý článek sparťanské obrany

Dávid Hancko se vrací ve velmi důležitý moment! Sparta proti Pardubicím neměla příliš možností na post stopera a kouč Pavel Vrba se rozhodl pro nasazení Hancka, který má po celou sezonu velké potíže s kolenem.

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.