Reklama

Obrovský úspěch! Entropiq porazil druhý nejlepší tým světa NAVI

Esportová organizace Entropiq nedávno pod svá křídla podepsala kompletně novou sestavu pro herní titul Counter-Strike: Global Offensive. A právě nová sestava se hned z úvodu prezentuje výborným začátkem. Na turnaji EPIC League CIS vyzvala v neděli druhý tým světového žebříčku NAVI a byla z toho senzační výhra 2:0 na mapy

Zdroj: Entropiq

Zatímco „leckr” a spol. získávají jedno vítězství za druhým na domácí scéně, druhá sestava Entropiqu ve složení Alexej „El1an” Gusev, Viktor „Lack1″ Boldyrev, Alexej „NickelBack” Trofimov, Vladislav „Krad” Kravčenko a Igor „Forester” Bezotecheskij boduje na mezinárodním poli.

Pokračují ve vítězném tažení a fantasticky si poradili se světovou dvojkou Natus Vincere. Hráči české organizace přejeli favorizovaný tým na mapě Nuke, o něco vyrovnanější byla druhá mapa, kde NAVI sahali na vítězství a měli několik matchpointů. Závěr mapy však absolutně nezvládli a Entropiq tak vzali na svou stranu i druhou mapu.

Na turnaji EPIC League CIS si organizace připsala už druhou výhru ze dvou zápasů a ve zbývajících třech duelech jim stačí jedinkrát zvítězit pro postup do play off. Nedělní skalp NAVI poměrem 2:0 na mapy tak o něco přiblížil účast na podzimním Majoru.

Podnik EPIC League CIS patří do kategorie turnajů RMR. Každé vítězství má tedy cenu zlata, neboť konečné umístění v turnaji se počítá do regionální kvalifikace na stockholmský Major. Za CIS region se do Švédska podívá pět nejlepších celků žebříčku.

Pokud Entropiq skončí v turnaji EPIC League nejhůře na osmém místě. Body do RMR žebříčku ho neminou.

Zdroj: Entropiq

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené