Nový manažer Juventusu Sarri se těší na spolupráci s Ronaldem a Dybalou

Italský manažer Maurizio Sarri byl oznámen jako nový kouč Juventusu. Šedesátiletý trenér zde podepsal na tři roky a těší se na to, až z hráčů jako je Cristiano Ronaldo nebo Paulo Dybala dostane to nejlepší.

Embed from Getty Images

Sarri se k Bianconeri připojil po ročním působení v Chelsea, se kterou skončil na třetím místě Premier League a vyhrál Evropskou ligu. To byla také jeho první trofej v kariéře.

Stratég byl s klubem spojován hned po tom, co v květnu Massimiliano Allegri oznámil svůj odchod. Nakonec dlouhá jednání dopadla pro italský celek úspěšně a Blues nechali Sarriho odejít.

Embed from Getty Images

Kouč se na tiskové konferenci mimo jiné vyjádřil ke hvězdách týmu Ronaldovi a Dybalovi: “Vždy přijíždím s trochou skepticismu. Stalo se mě to už v Empoli, Neapoli a Chelsea. Jediným možným řešením k eliminace těchto pocitů je vyhrávat a přesvědčit lidi. Juventus je nejdůležitější klub v Itálii a jeho nabídka je završením mojí dlouhé kariéry, ve které bylo 80 % času velice těžkých.”

Embed from Getty Images

“S Cristianem Ronaldem jsme na nejvyšším levelu, protože on je nejlepší na světě. Je úžasné být jeho koučem, a chtěl bych mu pomoci dosáhnout na další výzvy. Když máte fotbalisty jako Dybala nebo Ronaldo, tak oni mohou hrát na hřišti jakoukoli roli a jen se mění interpretace této role. Filozofie hry zůstává stejná, ale potřebujete inteligenci na to adaptovat se na jednotlivé charaktery hráčů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..