Není náhodou chorý? Plzeňský útočník opět dostává svému jménu

Tomáš Chorý, útočník plzeňské Viktorie, v neděli proti pražské Slavii opět ukázal, proč ho dokonale vystihuje jeho jméno. Tentokrát jeho surovou hru na vlastním těle pocítil mladičký stoper Zima.

Zdroj: fcviktoria.cz

Chorý je v české lize známý tím, že mu nedělají problém tvrdé zákroky či fauly. Proti Slavii ovšem předvedl další z jeho zkratů, když nesmyslně atakoval devatenáctiletého stopera Slavie, Davida Zimu.

Ten se snažil při výskoku odvrátit míč hlavou, přičemž ho plzeňský útočník ve vzduchu nebezpečně zpacifikoval. Teď může být rád, že se obránce Slavie nesnažil dát ruce pod sebe. Z tohoto zákroku rozhodně mohlo být dlouhodobé zranění. Rozhodčí situaci ovšem viděl jinak a faul byl pískán Zimovi.

I proto se na Chorého ze všech stran snáší nenávistné vzkazy. “Zákeřný ubrečený blb bez špetky fotbalového umu. Přičemž ta jeho nebetyčná zákeřnost je z téhle palety osobnostní výbavy z mého pohledu ta nejhorší,” napsal na twitter uživatel Pavel S.

Otázkou je, proč si tohoto zákroku nevšiml videorozhodčí? Červená karta v tomto případě rozhodně mohla přijít. Po této situaci ale k Chorému přiběhl Bořil, který ho postrčením shodil na zem. I kvůli tomu se možná tato situace detailněji neřešila.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. fotbal jsem neviděl,ale jako fanoušek Viktorky můžu jen slušně říct,že se mi Chorý vůbec nelíbí a coby pralesní sudí můžu říct,že jeho zákroky jsou velmi často nepřiměřené a přesto kartami netrestané…Prostě ho taky nemám rád…

  • Tak to se čekalo že hřiště nebude rovný. Ne že by sešívky pohrdli pomocí rozhodčího, nebo domácím hřištěm v poháru, ale top klub Berbrova srdce a peněženky je jasný. Jsem jen zvědavý jestli zase Spartu příští sezónu připraví v prvních kolech o kontakt se špičkou, těžko se divit že mladší hráči a cizinci ten tlak rozhodčích nezvládali.

 2. dobrý den i já jsem sudi krajských soutěží co se tyče stretu hrače chorého s obráncem slávie tak bych to posoudil jednoznačne faul na chorého a vypad kapitána slavie jasná č.k. jednalo se o ůmysl pomstít faul tot vše

  • Dobrý den, to je tedy vidět úroveň rozhodčích v krajských soutěžích 🙂 Souboj, kdy se oba dva nazvájem drží a ve výskoku Chorý chytne Zimu za krkem a složí ho na zem, mimochodem o pár minut dříve Chorý hrábnul Zimovi do rozkroku (tady byla žlutá málo).

   • Ano, Chorý chytnul Zimu za krkem, ale až když oba padali. První ale jednoznačně fauloval Zima. Proto správně odpískáno proti Plzni. Nejsem sudí, ale 40 let jsem hrál fotbal (s postavou podobnou Chorému…).

   • Tak se podívejte na video! Zíma mu skočí na záda, jak se tedy mohli nazvájem držet. Zíma Chorého strhnul k zemi, protože nezvládnul výskok a teprve pak se padající Ch. chytil Zímy. Je to jasný.

  • V tomto s Vámi souhlasím. Chorý je ovšem hráč kterému se dá pisknout každý kontakt s protihráčem-a) je to slonbidlo a ovládá své tělo 2 metry a metrák váhy jen velmi neobratně
   b) nemá tolik fotbalového talentu a tak hraje na hraně pravidel…proto tolik žlutých
   karet.
   Dost se divím že ho pan Šádek neuklidí.Pro Viktorku mínusový i s těmi góly co dal.

  • naprosto s Vámi souhlasím a kapitán sešívaných červená. Mladý Zima se mě líbí a uvidíme jak se dál bude ukazovat. Chorý je dostatečný, ale Zima si na něj hódně vyskočil. Myslím na záda

  • víš co píšeš ? napřed že byl faul na Chorého , vzápětí napíšeš že by jsi dal č.k. za pomstu za faul na Zimu ! to musí vypadat to tvé pískání ! pak se divíš že ti někdo nafackuje !!

   • a co je na tom k nepochopení…prvně faul Zimy a pak faul Chorého. Proto to tak napsal. A je jedno jestli ty tomu říkáš oplácení, ale je to také faul, dokonce po přerušené hře.

 3. Můžete mi říci kdo z vás hrál forbal, jednoznačný faul Zimy a červená pro Bořila. Fakt nevím co jiného zde vidíte vy. Nejsem fanoušek ani Slávie ani Plzně, ale za tohle si mohl Zima úplně sám.

  • Ten , kdo hrál fotbal- tak ten viděl výskok Zímy a jasný faul Chorého, který do něj ve výskoku zajel aniž by trefil míč. Jednoznačná žlutá karta pro Chorého a výstraha před dalšími takovými zákroky- pak by nevypěnil ani Bořil, ale co chcete po Fraňkovi, který píská vždycky pro Plzeň, ať hraje proti komukoliv- Spartu či Slávii nevyjímaje.

  • Karlos má pravdu, objektivní. Osočováním se liga nevyhrává. Sámo nestojí ani za komentář.

 4. Chorý nemá na první ligu a nikdy neměl, to co předvádí na hřišti je tragedie ještě že tam chodí jen na par minut jinak by to byla katastrofa…

 5. Chorý je asi nejzákeřnější prase co tu běhá. Navíc je to nehorazný simulant a nedokáže přijmout cizí tvrdou hru. To se pak svíjí jak malý dítě. S jeho charakterem k berberovcům zapadne, ale vsadím se že jeho fotr lituje že takového šmejda nevystříkal na kozy. 🤮👋

 6. Karlos trochu objektivity – jaký koliv kontakt s mladým Zimou s Chorasovi strany za žlutou u toho posledního,kdy si naněj vyšlápl Bořil to ,už bylo na redku.Ten Zima je talentovanej sbírá zkušenosti a ten křupan ,kdyby tam hrál 30 minut místo 5 ,tak mu nadějnou kariéru ukončil.

 7. Chorý nepatří na hřiště. Jde o hráče, který svoji neschopnost na hřišti, nahrazuje surovostí. Toto již ukázal v mnoha případ, i v době kdy hrál v Olomouci!

 8. Zima jasně fauloval. To je posouzeno správně, ale to co potom udělá Chorý – to je na odvoz do blazince. Je to fakt magor a navíc strašný kopyto.

 9. Skoda, ze video neni delsi. Chory pri vstavani schvalne chtel Zimu trefit jeste kolenem. Na to pak reagoval Boril…

 10. Chorý už jen vzhledem potvrzuje,že nejen jménem patří do blázince.Věčně vyceněné zuby a šílený pohled,nekoordinované pohyby a surová hra z něj dělají adepta na Chocholuškův ústav.Souhlasím s názorem,že jeho fotbalovost je sotva třetiligová.Manažeři Plzně zřejmě dost “popili”,když si vyhlédli tohle “kopyto” a klátinohu.

 11. Mycwo: Nezlob se,ale ta jsi vopravdu neskutečný VůL !!! Co sem pleteš Bořila.Nedej Bože kdyby tekhle někdo sejmul někoho od Vás.Tak se posereš.To snad není pravda co ty jseš za uplakánka.Otevři trochu ty tvoje sparťanský voči a podívej se na takové fauly objektivně.To ty ale neumíš.Ty jseš jako kůň(pane Bože ať mi kůň odpustí) když má klapky na očích,vydíš jenom tu Vaší posr…nou Spartu.

 12. mají dalšího hráče, co souboj to faul, předtím to byl Krmenčík, který také ve většíně soubojů s obráncem fauloval a nepískalo se mu to

 13. Milan – rozhodčí krajských soutěží, těch je dost od 1.B třídy až po divize, pokud pískáte 1.B třídu tj. o něco výš než pralesní liga

 14. Chorý pro svoji figuru nedokáže ovládat své pohyby.Protože je kromě toho poněkud mdlého rozumu,tak nepřemýšlí.Stejným způsobem jako on hrál o Libor Došek,který pro svoji výšku byl dost neohrabaný a često fauloval loktem.Jenomže Chorý byl Plzní vybrán právě pro svůj zákeřný způsob hry a bafuňáři dobře věděli,že pro Plzeň nebude žádnou výhrou.Ale je dobrý na zastarašování soupeře,obzvláště s pomocí rozhodčích.Ti jeho hru netrestají a on pak podle toho hraje.Není zákeřný,jenom je hloupý a svou figuru neumí obsluhovat.Nic ho nenutí k polepšení.Ani Plzeň,ani sudí a ani ochránce Plzně Berbr.

 15. V tom souboji faulovali oba Chorý ho držel za triko, Zima se o něj opřel při výskoku. To, že dopadli na zem, jak dopadli to ani jeden nemohl ovlivnit-oba byli ve výskoku. Další nemůžu hodnotit, to už na internetu nebylo. Ale kapitán Slavie jasná červená. On ji nedostal?

 16. Seshitci by měli držet mordy. Bořil měl dostat redku za svoji prasárnu a Zima si za to může sám, fauloval jako první.

 17. Jak píše Tomáš(15.45),Bořil skutečně reagoval až na ten úder kolenem,od Chorého jasný úmysl,absolutní neúcta k soupeři-dement…

  • Bořil i Chorý jsou prasata, která hrají přes hranu. Ale je to chyba rozhodčích, že jim to dovolí. Nekop chorý jde na plac na 5 minut a dokáže zmrzačit několik hráčů. Bořila vykartovat a nebo někdo v zápase také přejet.

 18. chory vyskoci za nim zima tak co ma delat kdyz jde dozadu a nediva se kdo za nim je jeho chyba ze mu skoci naproti musi cekat že jede jak lavina dopredu…co cekal?karta?ani nahodou co potom na sparte ten bohemak obema nohama?ani cervena…bořil ven

  • Dívat se kdo za ním je ani nemusel, celou dobu ho držel v podpaží za dres… dokonce ještě dřív, než na něj dal Zima ruku při výskoku… pusť si to video a sleduj od začátku Chorého levou ruku… a pak plácej, že nevěděl, že má hráče za sebou, když se do něj při výskoku položil… to nejspíš předpokládal, že drží v ruce igelitku ne?

 19. tak “fotbalista” Chorý hlavně není vůbec fotbalista…. v mládí si spletl sport nebo ho někdo utvrzoval v tom, jak je dobrý fotbalista. Je neohrabaný, nefotbalový a nekop. Nechápu Plzeň jak jej může angažovat na úkor skutečných fotbalistů.

 20. Toto je článek o Chorém . netahejte sem Bořila nebo Frýdka . Chorý měl dostat redku za úmyslný úder už v prvním případě . Jeden napíše že Chorý vyskočil , druhý že mu slavista skočil na záda . Každý vidí co chce. Ale dopad na zem spojený se zápasnickým chvatem byl zcela úmyslný . Jak to že VAR nezasáhl ? Četl jsem , že proto na hřiště šel , něco vyprovokoval . Proto ho zřejmě v Plzni drží. A když je takovej “tvrďák” nesmí se stále válet a simulovat . Viděl jsem 5 min.nastavení v podání Plzně. Chorý 3,15 min ležel na zemi a za něco se držel .

 21. Myslím, že v tomto případě opravdu fauloval první Zima, bohužel to odnesl nejvíc. Chorého nemám rád, Plzeň jej využívá jenom aby dělal na hřišti zlou krev a někoho vyprovokoval a právě k tomu se hodil tento mladíček Zima. Je pravda a s podivem, že Choras měl být vyloučen již v době kdy Zimovi šáhl do rozkroku, nevím na co tam ten VAR je když takové zákeřnosti netrestají, to bylo jasně na červenou. A když už toto nikdo neviděl tak zákrok Bořila byl viditelný pro všechny, toto je také jasná červená. Nevím, ale zdá se mi, že pro tyto celky platí asi jiná pravidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Srovnání lídrů tabulek: Slavia lepší než Manchester City či Bayern, má i lepší úspěšnost než lídři srovnatelných lig

Jindřich Trpišovský vytvořil ze Slavie fenomén, který v českém fotbale dlouho nebyl. Kromě úspěchů v Evropě nezanedbává ani českou scénu, kde slávisté dominují.

Hráči Slavie v karetním ohrožení proti Rangers! Stopka hrozí Bořilovi, Kolářovi a dalším

Slavia se chystá na další kolo Evropské ligy, ve kterém vyzve vedoucí tým skotské ligy, Rangers FC. Proti týmu Stevena Gerrarda si ale budou muset hráči Slavie dávat velký pozor. V karetním ohrožení je totiž velké množství opor.

Messi se stal prvním hráčem, který vstřelil jednomu týmu 30 gólů!

Lionell Messi boří rekord za rekordem. Jeden z nejlepších hráčů historie se stal po sobotním utkání se Sevillou prvním fotbalistou, který vstřelil jednomu týmu v lize 30 branek!