Spojte se s námi

Fortuna liga

Na co máme ten VAR, zlobí se kouč Sigmy Olomouc. Brutální faul Matějovského se obešel bez vyloučení

Publikováno

dne

Úterní zápas Sigmy Olomouc na půdě Mladé Boleslavi nabídl několik ostrých zákroků, zejména pak ze strany Středočechů. Hanáci kopali dvě penalty, navíc dost možná měli hrát od deváté minuty v početní výhodě. Nicméně sudí měl i přes shlédnutí videa jiný názor.

Zdroj: facebook.com/sksigmaolomouc

Sigma Olomouc po delší době opět uhrála remízu 1:1, tentokráte na půdě Mladé Boleslavi, s níž měla hrát již minulý týden. Jednalo se o poměrně atraktivní zápas, v němž však bylo k vidění dost tvrdších zákroků. Spolu s tím ale také simulací na obou stranách.

Vše ovšem trochu hatí výkon rozhodčího Alexe Deneva, který již nějakou dobu prokazuje, že nejvyšší soutěž by ještě rozhodně pískat neměl.

Zřejmě o největší hrubku se postaral už v úvodu utkání. V 6. minutě Marek Matějovský brutálně fauloval Davida Housku. Podrážkou proti holeni. Verdikt? Žlutá karta, třebaže byl Denev donucen zákrok kontrolovat na videu.

Nutno podotknout, že výkon Davida Housky to velmi poznamenalo. A není se příliš čemu divit. Faul mu totiž udělal nepěknou ránu v noze. Odehrál s ní celý poločas, neproměnil penaltu. Sám Houska sociální sítě nemá, pochlubit se tedy nemohl.

Nicméně na Instagramu trenéra Radoslava Látala přibyla fotografie nohy Davida Housky se vše vypovídajícím popiskem: „Nevím, na co máme ten VAR.“

Reakce Radoslava Látala je naprosto opodstatněná. Na prvním místě totiž musí být zdraví hráčů. Matějovský navíc unikl červené kartě po brutálním zákroku ještě nedávno. Je zarážející, že mu to prochází.

Zdroj: Twitter | Czech Football, Instagram | Radoslav Látal

Reklama

Oblíbené