Maurizio Sarri vykouřil denně 60 cigaret! Kvůli novinářům však s tímto končí

Šedesátiletý kouč italského Juventusu Maurizio Sarri je proslulý tím, že ani během zápasu nevydrží bez cigaret. V jednom z rozhovorů dokonce přiznal, že vykouří 60 cigaret denně. Nyní ale s kouřením končí. Důvod vás jistě překvapí. 

Embed from Getty Images

Šedesátiletý trenér Maurizio Sarri prý během jednoho dne zvládne vykouřit 60 cigaret. To znamená, že za jeden rok vykouří téměř 22 tisíc cigaret.

Bez cigaret nevydrží ani během zápasu. V Anglii, kde v minulé sezoně působil, je však kouření na stadionu zakázáno. Italský mág si ale poradil. Během duelů londýnské Chelsea tak měl v puse alespoň cigaretový filtr.

Nepotřebuji nutně kouřit při zápasech, ale hned po závěrečném hvizdu už si musím zapálit. Kdysi to pro mě byla opravdu muka to vydržet, ale teď se cítím už lépe,“ prozradil v jednom z rozhovorů.

Nyní už ale cigaretu do pusy zřejmě nedá. Rodák z Neapole totiž prohlásil, že s kouřením končí. Hlavním důvodem mají být podle všeho časté otázky novinářů na tohle téma.

Bude tedy určitě zajímavé sledovat, zda Maurizio Sarri svůj slib dodrží, nebo si ještě někdy cigaretu zapálí.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Největší ostuda v historii anglického fotbalu! Kterak se hráči Albionu stali součástí Hitlerovy propagandy

Reprezentační tým Anglie za sebou má přes 1000 utkání. Nelze se tak divit, že některé byly ostudné. Nicméně tím nejostudnějším byl bezpochyby...

Historie slovenského fotbalu aneb Doby dávno minulé – Inter Bratislava

Inter Bratislava. To je jméno, které v dávných dobách nahánělo strach napříč celým Slovenskem. Nyní však Inter zažívá doby, kdy mohou nejvyšší...

Skvělá zpráva ze zámoří! Hvězdy NHL se od roku 2022 vrací na olympiádu

Konečně! Na olympijských turnajích v letech 2022 a 2026 by se měly představit také hvězdy zámořské NHL. Dohodlo se na tom vedení...