Reklama

Majitel Manchesteru United mlčel! Omluva fanouškům nepřišla

V Anglii panuje napjatá atmosféra. Fanoušci některých klubů jsou znechuceni klubovými majiteli a žádají radikální změny. Sportovní stanice Sky Sports do toho přišla s hodně nevhodnou metodou reportáže, která do otevřených ran mezi mezi fanoušky a majiteli Manchesteru United nasype jenom další sůl.

old trafford manchester united
Zdroj: Pixabay

První rozbuškou mezi fanoušky a americkými majiteli Manchesterem United byl vstup klubu do projektu evropské Superligy. V Anglii se však zvedl tak enormní odpor, že všechny zainteresované kluby z projektu velice rychle vycouvaly.

Jenže odpor k majitelům Manchesteru United přetrval. Před stadionem Old Trafford proběhlo již několik demonstrací proti rodině Glazerů (majitelé klubu). Fanoušci si přejí, aby američtí majitelé klub prodali. Při nedávné demonstraci došlo dokonce i k pálení americké vlajky.

Poslední eskalace přišla při posledním utkání Premier League, když se schylovalo k North West Derby mezi Manchesterem United a Liverpoolem. Před stadionem se dle některých zdrojů shromáždilo až 10 000 protestujících fanoušků a přibližně dvě stovky z nich pronikli na hrací plochu.

Utkání muselo být odloženo a nyní televizní stanice Sky Sports přišla s reportáží, která pravděpodobně celou situaci ještě vyeskaluje. Reportérka na Floridě doslova pronásledovala jednoho z majitelů Avrama Glazera a snažila se z něj dostat nějaká senzační slova.

“Je čas prodat klub pane Glazere? Jsou fanoušci pouze vaši zákazníci? Tohle je příležitost něco vzkázat fanouškům, možná byste se měl omluvit,” tázala se reportérka. Avram Glazer však mlčel a reportérku ignoroval.

Chování majitele Manchesteru United může působit velice arogantně. Ale na druhou stranu, slušná novinařina by se za mě takhle dělat neměla. Jak by bylo asi každému z nás, kdyby se na ulici za námi někdo dotíral a pouze se snažil získat senzační zprávu?

Co si o celé situaci myslíte vy? Dle mě tato reportáž může vést pouze k další eskalaci mezi fanoušky a majiteli.

Zdroj: Sky Sports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené