Luis Suárez: Až se tým vrátí do hry, budu připravený a jsem pro zavření hranic

Luise Suáreze zpovídal nedávno uruguayský portál Referral a v tomto interview se třiatřicetiletý rodák ze Salta rozpovídal o svém zranění a aktuální situaci týkající se šíření koronaviru.

Embed from Getty Images

Pracuji na základě předchozích doporučení doktora. Okolnosti se trochu změnily, ale mou ideou je vrátit se co nejdříve to bude možné. Doktor mi řekl, že má rehabilitace probíhá dobře a budu moci brzy hrát. Další otázkou však je, kdy se bude moci do práce vrátit celý tým.

Původně byla ta operace naplánována na začátek května, ale po konzultaci s doktory a vývoji situace se rozhodlo, že musí proběhnout dříve. Rehabilitace začala dobře a to mi dodalo sílu k tomu vrátit se do hry co nejrychleji to půjde. Až dosud jsem pracoval s Juanjem Brauem, což je fyzioterapeut klubu.

Nyní jsme v neustálém kontaktu a dostávám od něj rady, co dělat. Museli jsme připravit program a vzít do úvahy náčiní, které mám doma, abych co nejlépe připravil kvadricepsy (svaly na přední straně stehen, pozn. přek.). Jde o klíčový aspekt na této úrovni léčby.

Z počátku si lidé mysleli, že se nic nestane a mnoho se domnívalo, že jde pouze o chřipku, která by nezabila tisíce lidí, jako se to děje nyní. Situace vytváří úzkost a proto se každá země uchyluje k patřičným opatřením, které její obyvatelé musí přijmout a dodržovat. Někteří je chápou, jiní ne, ale musíte se adaptovat.

Věřím, že v takových situacích je třeba se mít na pozoru a uzavřít co nejdříve hranice, aby se zamezilo šíření viru, jako už k němu došlo. Musíte být opatrní a realisté. Nelze nyní očekávat, že lidé chtějí sledovat zápasy a zkrátka jít do ulic, do parku s dětmi a celkově si užívat bez obav život.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nedělní pád dvou gigantů – Bayern i Manchester City schytaly ostudné debakly!

Nebyl to zrovna úspěšný den pro dva z evropských fotbalových gigantů. Německý Bayern i anglický Manchester City v nedělních ligových utkáních jasně prohráli a postarali se o pořádné překvapení!

Juliska je Dukle drahá! Nájem se za poslední roky zdvojnásobil

Fotbalová Dukla Praha a pražský stadion na Julisce spolu navzájem náramně souzní. Na něm Dukla nasbírala jedenáct titulů československého šampiona, hostila velké zápasy na mezinárodní scéně včetně semifinále Poháru mistrů v roce 1967 proti Celtiku Glasgow.

Leverkusen doma zaskočil Lipsko! K bodu přispěl skvělým výkonem i Patrik Schick

Do 2. bundesligového utkání sezóny vkročil kvůli nepodařenému úvodnímu utkání v roli outsidera. Lipsko však zaskočil skvělým a atraktivním projevem, který stačil na dvoubrankovou remízu 1:1.