Reklama

Konec kariéry? Pořád jsem dělal vše na maximum. Omlouvám se, ale víc to nejde, říká Mikulášek

Václav Mikulášek šel do souboje s Thomasem Robertsenem v roli outsidera. Norský policista tahal za silnější provaz, Baba Jaga nicméně překvapil a nepodal špatný výkon. Kvůli zranění ale musel po konci druhého kola odstoupit. Jak o svém zranění hovořil?

Zdroj: Oktagon MMA

Václav Mikulášek v prosinci nestačil na Karlose Vémolu a na další zápas si vzal vskutku těžké sousto, a to norského policistu Thomase Robertsena.

Tomu po celou dobu prokazoval úctu a v zápase rozhodně nezklamal, bohužel ale musel po konci druhého kola odstoupit z důvodu zranění.

„Asi v půlce prvního kola jsem si obnovil zranění z přípravy. Jak je u mě známo, tak neříkám, když jsem zraněný. Mám strach, aby mě pak lidi nesoudili jako poseru. Ve druhém kole jsem už na té noze stál opravdu silou vůle,” řekl na svém Instagramu.

Když mě hodil ke konci druhého kola, tak se mi otočil kotník a chtěl jsem to odklepat. Řekl jsem si ale, ať mě raději ubije! Zachránil mě konec kola, ale už jsem věděl, že je konec. Srdce chtělo, ale tělo ne,” dodal.

Zároveň reagoval na ty, co mu psali, že by bez zranění zvítězil. Mikulášek nicméně ví, že by vyhrál pouze v případě povedeného úderu na KO.

Otázkou nyní je, kdy jej opět uvidíme v kleci. Již v minulosti se zmiňoval o možném konci kariéry a svým prohlášením to mírně podpořil.

Před třemi lety se mi tohle nezdálo, že jednou budu mít takovou možnost. Pořád jsem dělal vše na maximum. Omlouvám se, ale víc to nejde. Před posledním zápasem jsem se zavřel trošku do sebe a omezoval sám sebe, abych nedělal chyby, ale bohužel to nestačilo,” zakončil Baba Jaga.

Zdroj: Václav Mikulášek

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené