Reklama

Karlos Vémola přišel kvůli nesplnění váhy o pás šampiona! Jak to bude s titulem střední váhy?

O čem se spekulovalo, se stalo skutečností! Organizace Oktagon potvrdila, že Karlos Vémola již není držitelem titulu ve střední váze. Jak to ale s pásem bude?

Zdroj: Oktagon MMA

Je rozhodnuto! Vémola coby šampion střední váhy před obhajobou titulu nedokázal splnit váhový limit. Navíc nemohl využít hodinový limit na to, aby stihl shodit. Lékař mu to nedovolil.

Začalo se tedy spekulovat, co bude s titulem. V UFC taková situace znamená, že muž, který nenaváží, nemůže získat titul. A tak se stane také v Oktagonu.

Vémola tedy již není šampionem. Zápas s Ďatelinkou pro něj tedy není titulový, navíc přijde o část výplaty.

Titul může získat pouze Ďatelinka. Aby se mu to podařilo, musí však Vémolu porazit. Vémola tedy bojuje pouze o čest a slávu, Ďatelinka o titul.

„Karlos Vémola je odteď pouze žebříčkovým zápasníkem, stejně jako Milan Ďatelinka. Tato věc se neděje příliš často, zatím víme o dvou, maximálně třech případech. Je k tomu precedens, jsou to oficiální pravidla,“ vysvětluje promotér Ondřej Novotný.

Je otázkou, v jakém stavu do utkání Vémola půjde. Váha jej zcela jasně poznamenala, nevypadal vůbec dobře. Je to hozená rukavice pro Ďatelinku?

Zdroj: Oktagon MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Hází to na zápas stín ve smyslu, že se nyní může, v případě výhry Ďatelinky, vždy někdo ozvat s tím, že porazil slabého Vémolu. Je to škoda, ale zase kdo Ví, tělo Vémoly je na tohle zvyklé, není to poprvé co vypadal, jako by měl den po zápase. Byla by škoda zápas zrušit. Stihl jsem Ďatelinku vsadit ještě s dobrým kurzem, teď to bude asi trochu jiný kurz.

  2. Nikdo z nezasvěcených nemá právo hodnotit věci kolem stavu věci- jen Karlos ví, proč nedal
    váhu a taky jen on za to platí,nikdo z nás není neomylný – to čím prošel si nikdo z kecalů a posměchářů neumí ani představit,mluví o něčem co neznají – v zápase bude záležet na hlavě
    a srdci bojovníka ,Karlos je pod daleko větším tlakem,ale teď už jede o potvrzení kvality,kterou
    v sobě bezesporu má -přeji mu hezký boj.

  3. I když Karlosovi zrovna nefandím,tak tohle mu nepřeju. Vážení by mělo mít nějakou toleranci zrovna jako ta váha co je váží. S ohledem na to že v zápase je vše jinak.🧐

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?