Kabina Sparty volila hráče sezóny, Kanga dal hlas sám sobě

Kabina Sparty jako již tradičně volila nejlepšího hráče uplynulé sezóny. Anketu ovládl stoper David Hancko před útočníkem Adamem Hložkem, zajímavě hlasoval Guelor Kanga či Bořek Dočkal.

Zdroj: sparta.cz

Hlasování Hancko ovládl s osmi hlasy, Hložek jich dostal šest. Čtyři Sparťané hlasovali pro Kangu, dvakrát byl zmíněn Sáček a jednou Štetina s Liborem Kozákem a Václavem Kadlecem.

Kanga se rozhodl pro netradiční tah, dal hlas sám sobě. „Čau lidi, tady Kanga Kaku Guélor. Je čas nominovat nejlepšího hráče. Jasně, že nejlepším hráčem Sparty byl Kanga Kaku Guélor,“ řekl francouzsky kontroverzní Gabonec ve videu, které najdete na YouTubu Sparty.

Bořek Dočkal zavzpomínal na kamaráda Václava Kadlece. „Vzhledem k průběhu sezony nemůžu říct jedno jméno. Takže symbolicky volím Vendu Kadlece, protože je hrozná škoda, když člověk v jeho věku už nemůže dělat to, co by chtěl. Denně jsem viděl, jak moc se ještě snažil, přeju mu všechno nejlepší.”

Mladý Hložek svůj hlas věnoval vítězi Hanckovi, jelikož od chvíle, co se mu začalo dařit, Sparta začala vyhrávat. „Měl neskutečnou formu. Od té doby, co se mu začalo dařit, se začalo dařit celému týmu, což je pro nás důležité i do další sezóny.”

Zdroj: YouTube.com/AcSpartaPraha

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ale on Kanga je nejlepší! To si mají pokrytecky dávat přednost jako Kužel a Jiřina, aby se pak na ožíračce pohádali?

  2. Za 1. Kanga byl opravdu v týmu celý ročník nejlepší měl nejvyrovnanější výkony + jeho statistika golu a přihrávek na ně v pozici záložníka je výborná! Za 2. Dočkal nepřekvapil a místo aby zvolil někoho z trojice která si to zaslouží – Kanga Hložek Hancko tak zvolí hráče který byl pro Spartu více než 1.5 roku zcela zbytečný ale za to velmi drahý tak jako je Dočkal ( i to to svědčí o Dočkalově charakteru 😏 ) !

  3. Teď se ukázal charakter. Volit sám sebe? Tady se ukázalo jak si cení spoluhráčů! Mám dojem, že jeho odchod by mě až tak nevadil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maddison, Grealish, Foden nebo Mount. Kdo bude hrát na Euru?

Euro 2021 se rychle blíží a hráči to cítí. Tlak na předvedené výkony se stupňuje a v následujících měsících některým z nich uhasne sen o hraní na evropském šampionátu. Obzvlášť nelehký úkol čeká trenéra anglické reprezentace Garetha Southgata při výběru středních záložníků.

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.