Spojte se s námi

Fotbal

Je mi jedno, jestli zůstane, vyjádřil se Ancelotti o jedné ze svých hvězd

Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti byl v nedávném rozhovoru poměrně krutý k jedné ze svých hvězd. Na otázku ohledně budoucnosti Marca Asensia uvedl, že je mu jedno, jestli v klubu zůstane, nebo ne.

Publikováno

dne

Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti byl v nedávném rozhovoru poměrně krutý k jedné ze svých hvězd. Na otázku ohledně budoucnosti Marca Asensia uvedl, že je mu jedno, jestli v klubu zůstane, nebo ne.

Marco Asensio v posledním ligovém utkání s Elche nastoupil v základní sestavě a svému trenérovi se odvděčil vstřeleným gólem, který nasměroval Real Madrid k vítězství. V tomto zápase byl španělský útočník dosti aktivním a zatápěl obraně Elche.

Asensio rovněž hraje o svou smlouvu, která mu v klubu končí v létě. Zatím se s Realem nedohodl na jejím prodloužení, a tak je jeho budoucnost stále nejistá.

Jeho situaci příliš nepomohl trenér Carlo Ancelotti, který v rozhovoru uvedl, že je mu jedno, zda Asensio v Realu zůstane. Tohle navíc pronesl po utkání s Elche, které se Asensiovi povedlo.

„Nevím, jestli zůstane, nebo ne. Možná by měl, možná ne, sám nevím. Je mi to jedno,“ uvedl poměrně překvapivě Carlo Ancelotti dle serveru Diario AS.

Rozhodně to ale není tak, že by Ancelotti v Asensiovi potřebné kvality neviděl. „Líbí se mi. Důležité je, že nám přispívá body jako minulý rok. Ať takhle pokračuje a klub určitě udělá nejrozumnější rozhodnutí,“ dodal italský trenér.

Takové vyjádření trenéra není moc běžné i vzhledem k tomu, že hráči končí za několik měsíců v klubu smlouva. Prohlášení Ancelottiho je o to překvapivější, že Asensio je v madridském klubu již osm let a je jeho důležitou součástí.

Zatímco minulý rok byl Asensio blízko odchodu z Realu Madrid, nyní již se vyjádřil pro setrvání v klubu. Vše nyní záleží na postoji vedení.

Marco Asensio v aktuální sezóně naskočil do 27 soutěžních utkání, přičemž v nich dokázal vstřelit pět branek a na dalších pět přihrál.

Zdroj: Diario AS, Livesport

Reklama

Oblíbené