Hazard je nejlínější hráč, s jakým jsem kdy hrál, řekla o bývalém spoluhráči nigerijská legenda

John Obi Mikel patří mezi ikony Chelsea a bezpochyby je legendou nigerijského fotbalu. V Londýně navíc strávil deset let po boku mnoha fantastických hráčů, tudíž moc dobře ví, co říká. Proto rozhodně nelze brát na lehkou váhu fakt, že Edena Hazarda označil za nejlínějšího hráče, se kterým kdy hrál. Co vše o Belgičanovi prozradil?

Nigerijský záložník odehrál v dresu Chelsea za deset let úctyhodných 372 utkání. Pouze 14 hráčů v historii Blues zvládlo odehrát v modrém dresu více duelů. S londýnským celkem navíc vyhrál vše, co se dalo. Především při zisku jediného klubového titulu v Lize mistrů hrál jednu z hlavních rolí a ve finále podal nejspíše nejlepší výkon svého života.

Mikel byl vždy považován za velkého dříče, který fotbalu rozumí. I proto lze jeho slova brát vážně. Mírně tak překvapilo, když Edena Hazarda označil za nejlínějšího hráče, se kterým kdy hrál. Nabízí se však otázka, zda-li si belgickou hvězdu spíše nedobíral.

„Hazard je nejlínější hráč, po jehož boku jsem kdy hrál. Má však neuvěřitelný talent. Možná ne takový, jakým oplývá Lionel Messi, ale s míčem u nohou dokáže udělat cokoliv se mu zachce. Nerad ale tvrdě trénoval. Zatímco jsme na tréninku makali, on stál bokem a čekal, až skončíme. Ale v neděli byl vždy nejlepším hráčem zápasu, byl neuvěřitelný,“ nechal se slyšet John Obi Mikel.

Mimo to však dostala nigerijská hvězda otázku, kdo byl nejvíce trénujícím hráčem, jehož v kariéře zažil. Odpověď? „Frank Lampard, bez váhání,“ zakončil Mikel své vyjádření.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..