Hádka mezi Kroosem a Aubameyangem hýbe internetem. Nejsi dobrý vzor pro děti, řekl německý technik

Reprezentační přestávka nabídla přeci jen jeden zajímavý souboj fotbalových velikánů, Toni Kroos se opřel do Pierre-Emericka Aubameyanga kvůli jeho oslavě s maskou Batmana. Ke sporu se vyjádřil i Mesut Özil.

Zdroj: Twitter | Toni Kroos

Celý spor načal Kroos v rozhovoru pro německý Deník Bild. V něm řekl, že Aubameyang není dobrým vzorem pro děti a že celkově tyto oslavy gólů ve formě tanečků nemá rád.

„Ty různé gólové tanečky a podivné pohyby považuji za velmi hloupé. Pamatuji si, že Aubameyang si jednou dokonce navlékl masku. Nemyslím si, že je dobrým vzorem.”

Odpověď gabonského rychlíka na sebe nenechala dlouho čekat. Auba na svém Twitteru napsal, že to dělá kvůli svým dětem a přidal fotku obrázku, na kterém je vyobrazen, jak dělá svou oslavu.

„Máš děti? Upřímně, dělal jsem tu oslavu pro mého syna několikrát a klidně to udělám znovu. Přeju ti, aby si měl jednou děti a dělal je šťastnými tak, jako jsou tito žáci.”

Sám Toni však hned tři ratolesti doma má. „Toni Kroos má tři děti,” odpověděl na jeho Tweet mistr světa z roku 2014.

Ani to ale Aubu nerozhodilo a k fotce, kde je on s maskou Batmana a Reus v masce Robina označil Kroose a připsal. „Robin s Batmanem srdečně gratuluje ke třem dětem.”

Do celé konverzace se zapojil i hráč, jenž oba hráče dobře zná. Mesut Özil hrál s Kroosem v reprezentaci a s Aubameyangem se potkává nyní v Arsenalu. „Nejlepší gólová oslava,” napsal Özil k fotce Aubameyanga v masce.

A tímto i celá konverzace skončila.

Zdroj: Bild

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je to černoch(snad dost korektní) a ti jsou jak malé děti.Proto reagují různými podivnými pohyby a říkají tomu tanec.Ale abych byl upřímný,tanečky nazývali novináři oslavu jednoho černého hráče na MS.V té době už mu bylo asi 37 let,ale na jméno si nevzpomenu.Jakto psali,vítězný taneček.Tak jim nechme prožívat radost podle jejich zvyků.V Africe “tancem” zaháněli zlé duchy a také přivolávali pomoc těch dobrých.A to jim zůstalo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.

PSG vs. RB Lipsko: Preview a tipy na sázení

V úterý večer bude čekat PSG a RB Lipsko naprosto klíčový duel, který by mohl výrazně napovědět o vývoji ve skupině H, která se zatím pro pařížský celek nevyvíjí vůbec dobře.