Dynamo odsuzuje Sivokovo vyloučení, není prý stejný metr

Elita českobudějovického Dynama se stále nemůže smířit s tím, že její kapitán Tomáš Sivok obdržel ve svém prvním zápase po návratu na české trávníky červenou kartu.

zdroj: dynamocb.cz

V zápase nejdříve rozhodčího počastoval nikoliv vulgárními, ale spíše pichlavými slovy o tom, že si rozhodnutím “snad dělá srandu“. V samotném konci utkání pak ironicky dalšímu z jeho rozhodnutí v neprospěch Dynama zatleskal a obdržel druhou žlutou kartu, ve výsledku tedy červenou.

“Tomáš se nad tou kartou se podivoval. Řekl mi, že jak je to napsané v zápisu, tak to řekl. Jestli tam zaznělo něco víc, nebo nezaznělo… V jiných zápasech tam byly podobné situace. Vadí mi, že v tomhle není jednotný metr,” uvedl na obranu svého svěřence sportovní ředitel Martin Vozábal.

“Nepopírám, že pravidlově je to správně, ale chyběl tomu trochu cit. To utkání bylo rozhodnuté a v tu chvíli to bylo necitlivé. Zasáhne nás to v dalším utkání,” pokračuje a nakonec dodává: “Tomáš mi sám přiznal, že tlesknutí byla chyba, je si toho vědom. Jen ho zajímá, jak může gestikulovat, nebo nemůže. Že nemůže tleskat, je jednoznačné.”

Vozábal zároveň přiznal, že po utkání šel na téma červená karta pro Sivoka diskutovat s rozhodčími. Sám Sivok se po zápase rozhodl nejít mezi novináře. “Asi byl frustrovaný, ale to ho neomlouvá. On se z toho poučí. Kdyby se to mělo opakovat, musíme si to taky říct. Měl mezi média přijít,” uznal sportovní ředitel Dynama a bývalý spoluhráč Sivoka.

Čeká Sivoka boj s rozhodčími, anebo se umravní?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Že se neměří stejným metrem je stará věc, Vozábal se po 1. lize rozhlíží jako Alenka v Říši divů a diví se, že k nejvyššímu českému fotbalu je třeba také něco jiného než kopání do míče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Totální debakl Boleslavi, Viktoria Plzeň ji zničila 7:1! Má se Slavia obávat o titul?

Viktoria Plzeň si v minulém kole vyšlápla na Letné na domácí Spartu, v posledním květnovém kole ji doma čekala Mladá Boleslav. Odjezd...

Letošní finále Ligy mistrů se v Istanbulu konat nebude! Kam se má finálový duel přestěhovat?

Podle amerického deníku New York Times nebude nakonec Istanbul městem, které má v letošním roce hostit finále fotbalové Ligy mistrů. Samotná UEFA...

Bude mít Olomouc staronového majitele? Sigmě nabízí pomoc miliardář Lébr, chce v klubu i Rozehnala

Josef Lébr byl dlouhá léta hlavní ekonomickou silou Sigmy Olomouc, jakkoliv spoluvlastníků bylo hned několik. Právě proto, že do klubu finance vkládal...