Spojte se s námi

Premier League

Dominic Solanke má namířeno do Liverpoolu

Publikováno

dne

Velký 19letý talent Dominic Solanke se rozloučí s Chelsea a v létě prý zamíří na sever do Liverpoolu. Anglickému útočníkovi letos končí smlouva a rozhodl se pokračovat jinde, než v Chelsea, která ho pro velký fotbal připravovala už od jeho mládí. Ovšem Solanke neodejde zadarmo, Chelsea totiž vyinkasuje 3 miliony liber na jeho případném přestupu.

Dominic Solanke také pravidelně nastupuje v národních výběrech Agnlie, kde se mu také pravidelně daří střílet góly. Od roku 2014 nastoupil k 28 zápasům, ve kterých vstřelil 11 gólů. V současnosti je s národním týmem na Mistrovství světa hráčů do 20 let a zítra jeho tým nastoupí do osmifinále s Kostarikou. Zatím se mu podařilo střelit jednu branku na turnaji.

Sezónu 2015/2016 strávil talentovaný útočník ve Vitesse, za které odehrál 25 ligových zápasů a v nich vstřelil 7 gólů. Poté se stěhoval do týmu Chelsea U-23, kde odehrál 24 zápasů a nastřílel 15 gólů.

Pokud opravdu v létě přestoupí do Liverpoolu, očekává se, že se připojí k Liverpoolskému týmu U-23, předtím než se dočká startu za seniorský tým.

Reklama

Oblíbené