Reklama

Co bude s Schickem? Lipsko prioritou. Zájem je ve Španělsku, ve hře zůstává AC Milán, přiznal Paska

Patrik Schick v létě musí vyřešit svou budoucnost. Počítalo se s permanentním přestupem do Lipska, k čemuž ale stále nedošlo. Za to však mohou finanční důvody. Ve hře je tak stále několik různých variant, třebaže setrvání v saském celku zůstává prioritou.

Photo by Alexander Scheuber/Bundesliga/Bundesliga Collection via Getty Images)

Čekalo se, že touto dobou již Patrik Schick bude natrvalo hráčem Lipska. Jenomže není. Sasové se totiž snažili co nejvíce snížit jeho cenu a s Římem nenašli společnou řeč. Přesto se stále jedná. Nyní na dálku, příští týden však Pavel Paska letí do Lipska, což přiznal v rozhovoru pro Deník Sport.

Není tajemstvím, že právě setrvání v celku vlastněným Red Bullem zůstává pro Schicka prioritou. Proto je možné, že by v Lipsku strávil další sezonu také pouze na hostování s opcí o prodloužení. To by však bylo výhodnější pro AS Řím, který by si vyjednal lepší podmínky.

Výhodou však jest, že Schick se v Lipsku předvedl v dobrém světle a o nabídky tedy nemá nouzi. Paska potvrdil, že zájem má nejmenovaný celek ze Španělska. Z Anglie má zájem Newcastle s Evertonem. Ve hře však má být i možnost přestupu do Milána, kde po odchodu Ibrahimoviče budou hledat nového útočníka.

Právě v AC Milán by se měl shledat s Ralfem Rangnickem, který v týmech Red Bullu, včetně Lipska, pracuje od roku 2012. Německý Bild zase přišel s informací, že o Schicka nově stojí německý Leverkusen. Možné je ale i Schickovo setrvání v Římě.

Je však jisté, že si český útočník zahraje s Lipskem závěrečnou část Ligy mistrů, která se bude dohrávat v srpnu. Nečeká ho však lehké léto.

Zdroj: ČT Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené