Červená karta a bojovný výkon pomohl Brnu k bodu ze zápasu se Slavií

Slavia nezvládla zápas se Zbrojovkou Brno a ztratila dva body. Remízu 0:0 ale musí brát, jelikož hrála 70 minut v oslabení. Zápas byl plný faulů a vzhledem k vývoji je remíza fér.

Zdroj: SK Slavia Praha

První šanci zápasu měl ve třetí minutě Lukáš Provod, Martin Berkovec si ale s jeho pokusem z přímého kopu poradil. Ve 13. minutě vypálil zpoza vápna Tomáš Holeš, i tentokrát si gólman hostí poradil.

Následně za vápnem Slavie fauloval Jana Hladíka Matyáš Vágner a hlavní rozhodčí mu po konzultaci s videem udělil červenou kartu.

Ve 27. minutě se po mizerném pasu Micka van Burena řítil sám na střídajícího Přemysla Kováře Ondřej Pachlopník, obešel jej, na brankové čáře však zakročil David Zima.

Ve 35. vypálil levačkou Provod, o kousek ale minul zadní tyčku. To byla poslední šance první půle, do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhou půli otevřela střela Timoteje Záhumenského, Kovář si ale poradil. Poté se už jen bojovalo. Šancí bylo minimum, naopak faulů přibylo. Až v 79. minutě to zkusil Lukáš Masopust, bránu však netrefil.

V závěru se Slavia snažila zlomit zápas ve svůj prospěch, v koncovce ale byla nepřesná. Body se tak po bezbrankové remíze dělily.

Zdroj: O2TV Sport