Že Vémola nemá výsledky testů u sebe? To jsou jen kecy, tvrdí Mikulášek. Nyní je po výzvách soupeře “Terminátor” zveřejnil

Když se na světlo světa dostala informace, že Karlos Vémola má koronavirus, nenechala na sebe dlouho čekat reakce jeho soupeře. Ten “Terminátora” vyzýval ke zveřejnění výsledků a až do té doby nechtěl příliš věřit tomu, že by veterán UFC skutečně covid-19 měl. Nyní se dočkal.

Zdroj: hc-olomouc.cz

Tak dlouho se navážel Václav Mikulášek do Karlose Vémoly skrz výsledky testů na koronavirus, až se jich konečně ve středu ráno dočkal. Předcházelo tomu však několik jeho kontroverzních vyjádření, nimiž si vysloužil i kritiku fanoušků.

Nejprve Mikulášek vyzýval “Terminátora”, aby šli k jeho doktorovi a aby se tak mohl skutečně přesvědčit, zdali koronavirus má.

„Jediné, co mě zajímá, je Karel a aby mi ukázal, že opravdu ten COVID má. Není na tom nic těžkého. Je to normální praktika, která se dělá v UFC, Bellatoru, kdekoliv. Jakékoliv zranění a cokoliv se hned prokazuje papíry,“ hájil se.

Baba Jaga si totiž myslí, že je to fér vzhledem k dřině, kterou absolvuje. „Kecy, že to nemá u sebe, jsou blbost, protože mu to z nemocnice pošlou… Nemusí to dávat nikam na sociální sítě. Stačí, když mi to někdo přepošle. Když to bude platné od doktora z nemocnice, tak budu spokojený a omluvím se,“ dodal.

Také narážel na to, že dle jeho zdrojů byl Vémola několikrát spatřen v jednom pražském klubu až do ranních hodin. To však nyní není podstatné, teď je totiž čas na Mikuláškovu omluvu.

Karlos Vémola totiž zveřejnil výsledky svých testů prostřednictvím serveru iSport. Navíc musí řešit i ten problém, že covid-19 má i jeho rodina, tedy žena i osmiměsíční dcerka.

A jak na vyhrocenou situaci mezi oběma zápasníky reaguje promotér Ondřej Novotný? „Myslím, že především není třeba jakkoliv spekulovat, jestli je Karlos skutečně nemocný nebo ne. Úroveň této debaty je pod úroveň kohokoliv, kdo ho alespoň trochu zná,“ nechal se slyšet.

Vzhledem k “Terminátorově” vášni pro zápasy, přípravu zápasení jako takové by prý nikdy nic podobného nezinscenoval. „Je celým tělem, duší, myslí oddán tomu, že se chce vrhnout na svého soupeře. Takže tolik k nějakým hloupým komentům,“ zakončil Novotný své vyjádření.

Zdroje: MMA Shorties, iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nejlepší hráči Midtjyllandu, na které si musí dát Slavia velký pozor

Již v úterý večer se sešívaní utkají s dánským mistrem o vstupenku do Ligy mistrů. První zápas se odehraje v Edenu, odveta je na programu ve středu 30. září. Že slávisty nečeká nic lehkého je dobře známo. Na co a zejména na koho by si však sešívaní měli dávat pozor?

Pikantní přestup ve Španělsku! Suárez putuje do Madridu, hrát bude nově pod Simeonem

Luis Suárez strávil ve slunné Barceloně 6 let, teď však spojení hrotového útočníka s Blaugranas končí. Bude se stěhovat do hlavního města Španělska, kde bude nastupovat za Atlético Madrid.

Bez jízdenky cestovat v českém fotbale nelze, jeden klub to ale přeci jenom dokázal

Kresba, kterak si představitelé i nejsilnějších českých klubů musí od příslušné osoby kupovat jízdenku, aby jejich týmy nebyly poškozovány – naopak protežovány – a mohly naplňovat sportovní cíle, vyvolala velký ohlas. A rovněž pobouření jak to v českém fotbale chodí.