Reklama

Začátek sezóny a Petr Rada je znovu ve svém živlu! Tentokrát ho rozohnila koronavirová opatření

Jablonec zvítězil v těžkém utkání nad silným Baníkem Ostrava 1:0. Na pozápasové tiskové konferenci Petra Radu výsledek těšil, ale nerozumí tomu, jak probíhají rozhovory s novináři. 62letý kouč Jablonce poslal LFA jasný vzkaz.

Petr Rada začal tiskovou konferenci opravdu v klidu, hodnotil průběh utkání a také vyzdvihl Baník. Zkušený trenér přiznal, že měl ráno před zápasem ze zápasu velké obavy. Dle něj ostravský celek patří kvalitativně do ligové TOP 6.

Konec dobrý, všechno dobré. Minimálně v souvislosti se sportovním výsledkem. Vyrovnaný zápas, kde se v přetahování o konečné vítězství praly oba týmy, přinesl rozuzlení až v samotném závěru. V 88. minutě se hlavou prosadil Václav Pilař, což znamená, že 3 body zůstávají v Jablonci.

Nyní k tématu a k pozápasové tiskové konferenci, po klidném začátku přišlo to, co mnozí milují a jiní nenávidí. Radovy emoce z ničeho nic explodovaly.

Petr Rada na tiskové konferenci

“Tohle je možná jedna z mých posledních tiskovek. To se na mě nezlobte, to ať si na LFA sednou a trošku to promyslí. Novináři i my jsme testovaný, nevidím důvod, proč by sem nemohli,” komentoval nevyhovující podmínky.

“To je pod mou úroveň, abych tady mluvil do skříní. Nezlobte se na mě, bude mi 63 let a já tady nebudu mluvit do vzduchu nebo do kamery. Na tom jsem nevyrostl a nenarodil jsem se proto, abych tady mluvil do zdi. Ať to někdo zařídí,” pokračoval trenér, který si tiskové konference představuje jinak!

“Víte, co já jednou udělám? Půjdu ven, svolám novináře a sednu si na zeď a udělám tiskovku tam a nikdo mi nemůže nic říct! Vždyť jsme jak cvičený opice v ZOO, i na ty opice se můžou jít lidi podívat,” pokračoval rozohněný Rada.

“Novináři k fotbalu patří! Jestli jsou testovaní, tak tady můžou být! Už mě to uráží! Ať do mě klidně šijou, ale ať tady jsou!”

“Nebere mi to hlava. Jsme očkovaní, chceme se očkovat. Pak se očkuju, mám dvě dávky a nemůžu s nikým komunikovat. Tak si mám dát třetí, čtvrtou (dávku), co chcete?”

Petr Rada v pár větách shrnul celou situaci, která panuje v dnešní společnost. Očividně není fanouškem některých byrokratických pravidel, která omezují i ty jedince, kteří dělají pro ochranu před nákazou maximum.

Zdroje: FK Jablonec, Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Zupák z Dukly a hulčul soudruha plukovníka Kocka se zase předvedl!Objektivně měl Jablonec prohrát(VAR bez ofsajd lajny a v rozporu s pravidly určí ofside(zatmco faul hrače Pilaře který se oběma rukama vyšplhal na hráče Ndefeho ani nezkoumal!Je vidět,že komousský bonzák a minulý i současný kriminálník z ODS Velký Čáp má na soudruha z komise rozhodčích stále vliv,vždyt´ ten mu svých 20% odvedl!Jak je možné ,že tem bastard už nesedí a nemá zabavený majetek!

  2. Nejnestastnejsi trenér v lize a místo toho, aby na ty tiskovky nechodil nebo se na trénování už vykašlal, když má pořád takové problémy, tak bude kňourat. Blbeček

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené