Reklama

Weili Zhang vs. Rose Namajunas: Preview a tipy na sázení

Jeden ze tří titulových zápasů UFC 261 obstarají Weili Zhangová a Rose Namajunasová. Číňanka bude obhajovat titul slámové váhy a je jasnou favoritkou. Dokáže to potvrdit?

Zdroj: UFC

Šampionka Weili Zhangová je naprosto suverénní. V kariéře prohrála jediný zápas, ten první a navíc až na body. Má tak fantastickou bilanci 21-1.

Číňanka je tak právem favoritkou i před zápasem s Rose Namajunasovou. V postoji je Zhangová velmi tvrdá, což pocítily všechny její soupeřky. Naposledy zničila Polku Joannu Jedrzejczykovou, která po zápase vypadala, jakoby akorát přišla z natáčení Star Treku.

Zhangová je navíc skvěle komplexní. 10 zápasů ukončila knokautem, 7 submisí a pouze čtyři souboje rozhodovali rozhodčí. Navíc Zhangová hodně snese a s Namajunasovou by si měla připsat další drtivé vítězství.

Namajunasová nemá prakticky nic, čím by mohla Zhangovou ohrozit. Není lepší ani v postoji, ani na zemi. Fyzičku bude mít také lepší Číňanka.

V posledních zápasech navíc Namajunasová ukázala, že tvrdá síla na ni platí. Tvrdé údery jí vůbec nechutnají a Zhangová je možná tak o třídu silnější než její vyzyvatelka.

Dá se očekávat, že v prvních dvou kolech bude Namajunasová odolávat. Pak ale ztratí rychlost a Zhangová už si půjde pro KO. Namajunasovou nečeká lehká noc.

Tip na sázení | Méně než 4.5 zahájených kol v kurzu 2.19 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené