Reklama

V Hradci se boří stadion! Proč trenér Petr Rada může začít slavit?

Během reprezentační přestávky se většina klubových fanoušků nudí. Ligový fotbal je pozastavený a nic moc se neděje, ale pozor! FC Hradec Králové se pochlubil tím, jak se pomalu, ale jistě začíná demolovat starý stadion. Z ligového fotbalu přichází také skvělá zpráva pro trenéra Jablonce Petra Radu! Jaká?

Nejprve se společně podíváme do Hradce Králové, kde se pomalu, ale jistě začínají rozjíždět práce okolo stadionu! Pochopitelně nejdřív musí jít k zemi starý, aby mohl vzniknout ten nový.

Všesportovní stadion také známý jako Pod lízátky nebo Malšovický je domovem Votroků od roku 1960 a po dlouhých letech se konečně stane plnohodnotnou fotbalovou arénou.

Práce začaly už 6. května, ale fotbalový Hradec se zatím s fotkami příliš nechlubil. Jedny z prvních vlaštovek přiletěly teprve v reprezentační přestávce! Nový stánek by měl být hotový v roce 2023.

Pomalu a jistě se může začít radovat trenér Jablonce Petr Rada! Během reprezentační pauzy totiž LFA rozhodla, že od 7. kola Fortuna ligy (toho následujícího) budou moci novináři zpovídat trenéry a hráče osobně ze společné zasedací místnosti (tiskového střediska).

Jablonecký bouřlivák se v nedávné minulosti rozčiloval nad pravidly, kdy byly pozápasové tiskovky vedeny pomocí online prostředí a bez osobní přítomnosti novinářů.

Zdroje: FC Hradec Králové, Wiki, Štěpán Hanuš

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. No již aby v Hradci ten nový krásný fotbalový stadion stál a Fačr tam dával některé zápasy A reprezentace ( po dalníci z Prahy hodina cesty + v 18km vzdálených Pardubicích letiště tak že ideal ) ! Snad poté konečně skončí protekční vyjímka na největší prvoligový hnuj mezi stadiony Bohemku – to je nezkutečná ostuda ligy stadion který již více jak 5 let nesplňuje bezpečnostní a hygienické podmínky !!!

  2. Velice jsem zvědav, jak bude dodržena plánovaná cena. Je bourání stadionu bude stát a odvoz a likvidace materiálu vč. skládkovného bude stát min. 10-15 mil. CZK a to jsem hodně levný. Stadion v Pardubicích bude stát nejméně 400 mil. CZK a je to chudáček proti této vizualizaci. Při cenách materiálu a ceně práce , kde bude vše neustále stoupat bude cena min. cca 700 mil CZK a to jsem opět levný. Zde je plánovaná cena hodně podražena jen proto, aby se začalo stavět.

  3. Hradecký stadion bude “prvoligový”? Jen aby to nebyly vyhozené peníze, když Hradec lítal mezi 1.a 2.ligou jako Jo-Jo. A to už vůbec nemluvím o nechutné protekci, které se stále těšil, když nenaplňoval podmínky nutné pro postup výše. Fuj,hnuj!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené