Reklama

Trávník s Hanouskem odchází na hostování! První do Turecka, druhý do Polska

Jak jsme již minulý měsíc avizovali, Matěj Hanousek posílí polskou Wislu Krakov, kde se sejde s bývalým trenérem plzeňské Viktorie. Není však sám, ze Sparty odchází i Michal Trávník, jenž míří do Turecka.

Zdroj: AC Sparta Praha

Za Spartu v sezoně 2021/22 již nebude nastupovat duo Hanousek – Trávník. Oba dva jsou totiž na odchodu a zamíří na hostování.

O Matěji Hanouskovi jsme psali již minulý měsíc a nyní se jeho odchod do polské Wisly Krakow definitivně dotáhl.

Hráče si vyhlédl novým kouč Wisly Adrián Guľa, jenž v minulé sezoně koučoval plzeňskou Viktorii. Hanousek se v klubu sejde s Michalem Frydrychem, a také s Janem Klimentem, který klub také posílil v letní přestupovém období.

Michal Trávník má mít dle informací webu iSport namířeno do Turecka, konkrétně do Kasimpasy, odkud na Letnou v minulém roce přišel David Pavelka.

Oba hráči míří na hostování s opcí, tudíž budou mít jejich kluby možnost odkoupení v případě spokojenosti s jejich výkony.

Nedá se však očekávat, že by na nich Sparta vydělala. Oba do klubu přišli za nemalé peníze a opce, zejména u Hanouska, by měla být nastavena poměrně nízko.

Zdroj: iSport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Mnoho štěstí chlapci, ať se daří! Bohužel pan Trávník se v nejlepším klubu Česka VELKOCLUBU SPARTA Praha neprosadil vůbec a pan Hanousek střídal světlé okamžiky s horšími. V Polsku i v Turecku se dá nějaká ta zlatka také vydělat a třeba se v tureckém Kopytasporu objeví i Slávista Bořil, protože toho nechal trenér Šilhavý na EURU dokonale zesměšnit, takže v Cirkusu Eden teď řeší co s “Bóřou”. Vzhledem k tomu, že za rasismus tam už řeší UEFOU “doživotně” potrestaného Kúdelu, tak není červenobílým co závidět …

  • Ty vole Evžen ze sport.cz ? Tak to slibuje velký voživení diskuse a snad konečně i nějakou tu vodbornost :-)))) Jakej to svěží vánek voproti mývalovi nebo dročkářovi voskarovi…

 2. Trávník stál Spartu 40mil.kč Hanousek 30 mil.kč – pokud na ně uplatní opci tak za Travnika dostane Sparta 20 mil.kč za Hanouska 1 mil.kč tak že suma sumárum další skvělý obchod sportovního ředitele s prodělkem pro Spartu rovných 49 mil.kč !!! Což je cifra za kterou se dá sehnat a přivést pro Spartu výborný záložník na Trávnikuv post nebo statný golový hrotový mladý utočník !! Jestliže Rosický neni schopen ty to dva hráče umět prodat za alespoň 45 mil.kč + 5% z dalšiho prodeje je to jen potvrzení jeho neschopnosti a toho že se řidí heslem ” já do toho peníze nedal já o žadné nepřijdu” ! Za jeho pusobení ve funkci pustil zcela zdarma 9 fotbalistu a nyní 2 hráče ne starší 28 let pouští za směšných 21 mil.kč !!! Strašné co Sparta má za nýmanda ve funkci sport. ředitele !!

  • Tak moment. Tohle mi musíte vysvětlit. Neschopný Rosický přivede naprostá nekopla za 70 milionů (Vaše cifra), ale zároveň je neschopný, protože je prodá jen za 21 milionů, protože schopný manažer by je prodal minimálně za 45 milionů + 5 % z dalšího prodeje. Tak to asi takový nekopla nebudou, ne? Když se dají prodat za takové peníze. Máte v těch urážkách Rosického trošku hokej.

   • Je to o umění šikovnosti sp.ředitele umět prodat i hráče jako Trávník za alespoň 25mil. Kč a Hanouska alespoň za 20 mil. ( i kdyby za 15mil. i to bych bral ) ale rozhodně ne za 20 Travnika a za 1mil.Hanouska to pardon !! A za ceny za které je Sparta kupovala jsou dohledatelné v člancích ohlašujících jejich přestup do Sparty ( mě v hlavě ty cifry zustaly tak jako 56 mil.za Kayu 78mil.za Benchaima či 32mil.kč za Vidheima – ani jeden z nich žadná posila nebyla a jen stáli obrovské peníze za které mohli a měli přijíd daleko lepší fotbalisté) .

    • Ty si neuvěřitelnej zoufalec, tobě snad musela celá rodina Rosických chodit za starou.
     1. Zrovna starej senilní dědek bude vědět za kolik je Sparta koupila.
     Operuješ tu s ciframi, který sis přečetl v nějakým plátku.
     2. Ceny fotbalistů po koroně šli minimálně o 1/3 dolů, což takovej
     fotbalovej génius jako ty přece musí brát v potaz.
     3. Hráči, co odešli zadarmo, odešli zadarmo, protože jim končila
     smlouva. A smlouva jim končila, protože tu brali takový peníze,
     který by nikde jinde nedostali. To znamená, že před koncem
     smlouvy odejít nechtěli. Jinými slovy stali se neprodejnými.
     A Sparta byla ráda, že se jich zadarmo zbavila. A šlo o hráče, který
     přišli před Rosickým. Tuhle jednoduchou premisu by měl pochopit i
     člověk, co řídil klubv v pralesní lize. Ostatně tohle by pochopilo i
     tříletý dítě.

     • Ty cifry byly krom jiného ve Sparťanském plátku deníku Sport 😉 Sundej si ty brýle od Rosických a zkus se podívat realitě do očí .

     • Tak v Deníku sport bylo po konci Kotala napsáno, že Vrba určitě nepřijde. To jen tak na ukázku o relevantnosti informací v sportovních médiích. Já zase četl, že Hanousek přišel za 15 mil, Trávník za 1,5 mil Eu, což odpovídá těm 40 mil. Ale mezi námi je podstatný rozdíl. Ty tu info, co si přečteš bereš jako dogma. Ani jeden z nás u toho nebyl ani nikdo z novinářů a ve svý podstatě o tom víme h…o.

    • Ok, takže Trávník má cenu 25 milionů a Hanousek 20 milionů. Tedy jsou to výrazně nadstandartní hráči na naši ligu. Za tuhle cenu nakupuje kromě nás už jen slávie. Kde tedy pořád berete ty průměrňáky, co tahá Rosický do Sparty?

     Kaya a Benchaim je dílo zmrzlináře – to je jiná kapitola. Ostatně stejně jako ta krysa plavšič.

     • To že někoho ve Spartě nebo Slávii koupí za 30 a více milionu korun zdaleka neznamená že je to nadstandartní hráč pro ty to týmy . Pár přikladu za všechny – Benchaim 78 mil.kč oproti tomu Sima 7 mil.kč. Kaya 56 mil.kč Deli 5 mil.kč .

 3. Bez Hanouska a Trávníka už Sparta nikdy nebude taková jako s nimi! Ještěže zůstává Vindheim -ten má taky potenciál! Jen aby hrál!

 4. Svou sprostotou hulvatstvím vyhrožovanim uražením děláš jen ostudu všem normalním slušným fanouškum Sparty ( pravda chodí sem i 1 Slavista stejný primitiv jako ty ) !! Založ si vlastní fotbalové stránky s názvem – Hulváti.cz – a tam si přeměřuj pindíka z dalšima na tvé urovni !

 5. Mýval musí bejt regulérní alkáč co doma lemtá argus a lacinej rum. Tolik lidský nenávisti a zloby v sobě nemá ani BAN voskar.

 6. BAN jsem ostal díky jednomu duševnímu chudáčkovi na Efotbalu, tady to asi funguje jinak, možná ti tady chybí Jittush. Ale deset dní jsem tady chyběl, byl jsem trošku vyválet na Rhodosu. Ale ty čtyři dny, kdy byl zavřená klubovna v Bohnicích a chyběl tu mycwa a jeho nicky, tady byl klid a moc se tu nenadávalo. Jinak už jsem si stihl koupit permici do Edenu, má ji už i vnuk, tak věřím, že nás tam covidová situace pustí častěji a příští rok budeme slavit další titul, já čtvrtý v řadě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené