Reklama

Sparťané převzali klíč od města Prahy za vyhrané derby

Pražská Sparta se konečně dočkala. Díky vyhranému derby si mohla jít na radnici pro klíč od města Prahy, který náleží vítězi nejdůležitějšího utkání v České republice. Klíč předával primátor Zdeněk Hřib.

Po téměř šesti letech se vrací na Letnou. Klíč od města Prahy od dnešního dne náleží opět pražské Spartě, která jej sebrala Slavii díky domácí výhře 1:0.

Klíč symbolicky drží poslední vítěz tohoto veledůležitého klání, Slavia jej ovšem měla v držení tak dlouho, že většina týmu Sparty ani neví, jak vypadá.

Předání se zúčastnil generální ředitel František Čupr, trenér Pavel Vrba a hráči Bořek Dočkal, Michal Sáček, Filip Panák a předseda LFA Dušan Svoboda.

Klíč předával primátor města Prahy Zdeněk Hřib. Někteří fanoušci si všimli toho, že na klíči je ještě staré logo Sparty, které na magistrátu, zdá se, ještě nezaregistrovali.

Předání je tak závěrečným aktem derby. Nyní se oba týmy zaměřují na další ligové soupeře. Sparta jede do Ďolíčku, kde vyzve Pardubice, Slavia hostí Liberec.

Kdy bude moci dojít k návratu klíče do Edenu? Další vzájemné klání je na programu 5. března a dá se očekávat, že Slavia nebude chtít podruhé prohrát.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Klíč maj jenom díky Berkovi. Kdyby se hrálo ve stejném počtu na obouch stranách a to se jednoznačně mělo tak to byla jasná remíza. Je smutný když sešívky musej porazit takhle

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené