Reklama

Schyluje se k zápasu Kozmy s Buchingerem! Kníže se kvůli zlomenému nosu nestihne připravit

Davida Kozmu čeká titulová obhajoba, ke které dojde na turnaji Oktagon 29. Zápasit se bude v Ostravě, Růžový panter ovšem nemá soupeře, Petr Kníže se do té doby nedokáže dát do pořádku, uvidíme tak Ivana Buchingera?

Kaik Brito se v rámci turnaje Oktagon 28 utkal s Petrem Knížetem o titulový zápas s Davidem Kozmou. Vyhrál český zápasník, který má ale ošklivě zlomený nos.

Právě kvůli němu si bude muset na souboj s Kozmou počkat, Oktagon tak hledá nového soupeře, který se s ním v Ostravě utká.

“Zatím nevím, kdo bude mým soupeřem. Monster se vyjádřil, že se asi nestihne připravit, protože má zlomený nos. Už teď by musel spárovat, ale to nedává. Rozumím, že se potřebuje na zápas připravit, takže čekám, koho mi dají,” řekl pro server Kaocko Kozma.

A nabízí se jedno jméno, které je velmi pravděpodobné. Ivan Buchinger má v organizaci dva zápasy a v obou získal pás.

Nyní chce získat třetí, a to ve svém třetím zápase. V rámci turnaje Oktagon 29 tak s největší pravděpodobností uvidíme tento velký tahák.

“On nepotřebuje žádnou zkoušku ve velterový váze. Má dva tituly, on má otevřené dveře, tahle volba mi přijde jako nejideálnější. Pokud to bude Ivan, budu rád, když porazím člověka, který má dva tituly a renomé ve světě,” dodal Kozma.

Zdroj: Kaocko

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené