Reklama

Ragozin: Zápas s Peštou? Nemám problém! Požádal ho však Vémola, aby to vzal za něj?

Souboj Mikhaila Ragozina s Karlosem Vémolou se stále ne a ne uskutečnit. I proto se o souboj s ním přihlásil Viktor Pešta, který se dle svých slov před nikým neschovává. S reakcí nyní přišel i ruský zápasník.

Zdroj: Oktagon MMA

Mikhail Ragozin se měl s Karlosem Vémolou utkat již před pár lety, k zápasu ale kvůli zranění českého zápasníka nakonec nedošlo.

Oba se však začali na zápasu domlouvat před pár měsíci, nic se však neblíží ke zdárnému konci.

Jak Oktagon, pod který Vémola spadá, tak RCC, organizace Ragozina, se na zápasu domluvily. Vše se tak zadrhlo na Vémolovi.

Ten se stále vymlouvá a k zápasu se nemá. I proto se pro portál MMA Shorties Ragozin vyjádřil a souboj s Peštou víceméně přijal.

“Co se týče výzvy od Viktora Pešty, tak s tím nemám žádný problém, ba naopak. Viktor je kvalitnější soupeř, který byl v UFC, bojoval v Rusku s velkými jmény typu Alexandera Emelianenka nebo Alexeie Kudina,” řekl.

“Jen by mě zajímalo, jestli Král Karel Viktora požádal, ať to vezme za něj? To by mě opravdu zajímalo! Co Viktore, poprosil tě Karlos, ať to vezmeš za něj? Proč se za tebe schovává? Proč jsou Karle poslední soupeři takoví? To si vybíráš sám nebo ti to machtmaker opravdu dává?” dodal.

Mě doma učili, že když chlap něco řekne, tak by si měl za tím stát. Karel před dvěma lety říkal, jak mě zbije a nakonec se těsně před zápasem knockoutoval sám v profesionální přípravě,” zakončil Ragozin.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Nepříjemnost pro Procházku! Šampion Blachowicz žádá, ať si titulový zápas skutečně zaslouží

Jiří Procházka má za sebou teprve dva zápasy v UFC, ovšem dvakrát vyhrál, dvakrát získal bonus za zápas večera a dvakrát předvedl KO ve velkém stylu. Právem se tedy začalo mluvit o tom, že by mohl být příštím titulovým vyzyvatelem. Šampion Jan Blachowicz si ale začíná klást podmínky.

OKTAGON 25: Buday vs. Minda online stream. Jak zápas sledovat?

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem a jak zápas sledovat z pohodlí domova?

OKTAGON 25: Buday vs. Minda – Preview a tipy na sázení

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem?
Reklama