Prymula přitvrdil! Sport má opět červenou. Jaká je tedy blízká budoucnost české ligy a evropských pohárů?

Situace okolo pandemie koronaviru se v České republice výrazně zhoršila a Roman Prymula tak připravil další opatření, která vystavila stopku i profesionálním sportům. Dle jeho slov by ale mělo být možné odehrát zápasy Evropské ligy.

Zdroj: Vláda ČR

Ve vnitřních prostorách mohou být uskutečněny pouze akce do 10 osob. Co se venkovních akcí týče, tak byl limit stanoven na 20 osob.

Do pondělí doběhnou všechny soutěže podle původního schématu. Od pondělí už však pouze v rámci těchto limitů.

“Od pondělí dál budou zrušeny veškeré sportovní aktivity, ať už profesionální nebo volnočasové a to v tom slova smyslu, že budou uzavřena vnitřní sportoviště.

Budou ale ponechána sportoviště venkovní, kde bude možno sportovat v tom počtu, který obecně platí, to znamená do 20 osob,” řekl ke sportovním akcím Prymula.

Co se speciálních výjimek týče, tak je možnost sehrání nějakých mezistátních zápasů, případně nějakých aktivit, které souvisí s mezinárodními aktivitami, ale samozřejmě bez diváků a v omezeném režimu,” vyjádřil se Prymula.

Snad se situace rychle zlepší tak, aby se do konce října opět mohlo začít hrát, čeká nás totiž další pauza!

Zdroj: vlada.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.

Revoluce v evropských pohárech díky koronaviru? UEFA připouští změnu formátu vyřazovacích bojů!

Koronavirus poznamenal celý svět. Dotklo se to pochopitelně i toho fotbalového. Nicméně snaha o to, aby se fotbalové soutěže dohrály, přinesla zajímavé inovace a zdá se, že některé z nich by se mohly stát pravidelnou součástí evropských pohárů.

Skvělé gesto nové posily Kladivářů – část finančního bonusu pošle 100 zaměstnancům svého bývalého klubu

Alžírský útočník Said Benrahma se v poslední den přestupového okna přesunul do nového týmu. Se svým bývalým klubem se však rozloučil jinak, než bývá zvykem.