Reklama

Případ Plavšič: Sparta, Slavia nebo Španělsko? Informace se zásadně liší

Kde je pravda? Pro běžného fanouška se jedná o velice nečitelnou situaci. Srdjan Plavšič i agent popírají přesun do Edenu, další důvěryhodné zdroje berou situaci za jasnou a srbský křídelník se s čerstvým mistrem dohodne.

Zdroj: AC Sparta Praha

Čemu věřit? Sparta, hráč i agent jakýkoliv přestup a zájem Slavie odmítají! „Prodloužíme se Spartou,“ říká Igor Gluščevič, Plavšičův agent. To by bylo podle představ trenéra Pavla Vrby ideální, křídelníka by chtěl udržet.

„Zatím jsme ale žádnou nabídku na prodloužení smlouvy nedostali,“ pokračuje Gluščevič. Jiný velmi blízký zdroj ale tvrdí přesný opak.

„Nabídku už dostal, nesouhlasil. Zkusí to znova (Sparta, pozn. autora), ale úspěch to nepřinese,“ tvrdí důvěryhodný zdroj.

Potom je tady ještě jedna možnost. Pětadvacetiletý fotbalista by chtěl do Španělska, kde o něj stojí Cádiz, Alaves a prý i Villarreal.

Kde je pravda se snad dovíme v nejbližších dnech. Kauza by se mohla ještě více vyostřit, jelikož se ve středu střetne Sparta se Slavii v semifinále MOL Cupu.

Zdroj: iSport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • To by bylo moc okaté……. na druhou stranu je cizinec a těm je v drtivé většině šumák nějaká rivalita Sparta-Slavie. Plavšičovy je 25 roku a nedivím se že chce do fungujícího kvalitního týmu který hraje 4 roky po sobě v Evropě proti paradnim soupeřum kde se hráči zviditelňují a mají šanci se tak dostat do ještě kvalitnějšího týmu za daleko lepší smlouvu. Ti kvalitní chytří hráči to sami vidí že T.Rosický a spol. Spartu kurví a že x jejich spoluhráču na ni nemá herně ani mentálně a že lepší to nebude ani další sezonu – dokud nevyhodí oba Rosické Čupra Svobodu tak se Sparta titulu nedočká a skupiny LM již vubec ne !!

  1. Tak Villareal nehraje proti skvělým soupeřům v Evropě zdaleka jen poslední 4 roky, ale máš recht, že pokud by ho opravdu chtěl přední tým španělský ligy, je pro Spartu neudržitelnej

  2. On Vám to Kasík vysvětlí, jak Rosickej dělá výborně svojí práci sice mu hráči utíkají zadarmo, ale to pořád nevadí a aby tý srandy nebylo málo, tak Rosickýho pochválí že přes velký zájem Slávie a v zahraničí udržel Hanouska, Lischku, Trávníka, Čelůstku, Pavelku, Hurvínka z Boloně, Minčeva, Sáčka a podobný opory, prodloužení smluv o tři roky plus opce na další dva je připravena pro všechny. 🙂 🙂 🙂 🙂

  3. Tady to zlo všechno dělá Paska ,Kretinskýho poslouchá.prosazuje si svoje hráče do sparty atd.

  4. Tak už se konečně smiřme s tím že Sparta už bude jen obyčejný průměrný klub hrající do pátého místa,navíc mít nebudeme

    • Smiřovat se s tím že jméno Sparty kurví banda šmejdu v čele s Křetknskym a komplet vedením klubu ? Jak to mužete vubec napsat to si nevážite všech těch ikon Sparty od Buriana přes Kvašňáka po Novotného ? Vy chcete stahnout ocas a nechat tam těch 5 šmejdu dál ničit Spartu a potápět ji více a více ?!! Naopak fanoušci by se měli dát dohromady a hnát ty šmejdy z Letné za stálého mlácení karabáči přes jejich záda !!! Ale kromě Ultras a chuliganky již Spartě fandí asi jen mamankové nagelovaní frajírci metrosexualové a ne ti správní odhodlaní tvrdí chlapi jako ještě před 15 a více roky !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené