Reklama

OKTAGON 25: Paradeiser vs. Adas – Preview a tipy na sázení

Na konci ledna se Ronald Paradeiser dočkal titulové bitvy, když nastoupil proti legendárnímu Ivanu Buchingerovi. Zápas ale vůbec nezvládl a rychle prohrál. Nyní se pokusí vrátit na vítěznou vlnu.

Zdroj: Oktagon MMA

Třiadvacetiletý talent slovenského MMA v lednu nestačil na slovenskou legendu Ivana Buchingera v souboji o titul lehké váhy. Nemusí si z toho ale dělat těžkou hlavu, Rony Paradeiser má totiž vše stále ještě před sebou.

Nyní se ale musí vrátit na vítěznou vlnu, o což se pokusí na turnaji OKTAGON 25 proti Ardovi Adasovi, který má aktuálně bilanci 9-4.

Paradeiser bude v zápase favoritem, na jeho výhru je vypsán kurz 1.40 a dá se říci, že naprosto oprávněně.

Slovenský talent je velmi komplexním zápasníkem, který před sebou má velkou budoucnost. Navíc má vysoké zápasové IQ, umí se přizpůsobit vývoji zápasu a skvěle taktizovat.

Zápas s Buchingerem nezvládl hlavně v hlavě, když neunesl tlak. O jeho kvalitách by nemělo být pochyb. Je skvělý v postoji, hrozit ale umí i na zemi. Prakticky není šance, jak by ho mohl Adas porazit.

Jediné, čím může zápasník z Německa hrozit, je dobrý postoj. Může se stát, že Paradeisera dobře trefí, ale to je jediná jeho šance. Nedá se však čekat, že mu ji slovenský bijec dá.

Tip na sázení | Paradeiser vyhraje v kurzu 1.40 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené