Reklama

Nový atraktivní zápas v Oktagonu! Na Štvanici se ukáže čerstvá maturantka Bledá

Oktagon přišel s vynikající zprávou! Turnaj na Štvanici bude ještě více nabitý, nově se na turnaji ukáže i čerstvá maturantka Tereza Bledá, která se nakonec stihla zotavit ze zranění. Soupeřkou jí bude třicetiletá Brazilka Edna Oliveira Ajala.

Fanoušci Oktagonu musí mít velkou radost. Organizace přišla se zprávou, že se na Štvanici ukáže i Tereza Bledá, která se utká s Brazilkou Ednou Oliveirou Ajalou.

Turnaj tak opět získal na atraktivnosti poté, co se zrušily zápasy Ivana Buchingera a Lea Brichty.

Bledá je opravdu zajímavou bojovnicí. Dosud má v MMA skóre 3:0 a chce ho navýšit, její cíl je totiž od začátku jasný!

A to být nejmladší bojovnicí, co kdy nastoupila do zápasu v UFC. K tomu jí však zbývá ještě spousta kroků, tohle by ale mohl být jeden z nich.

“Štvanici čeká další ženský zápas! Tereza Bledá rychle vyléčila poraněnou nohu, odmaturovala, a nyní je připravena do dalšího souboje! Jeden z objevů loňské sezony má za sebou 3 profesionální zápasy, ve kterých zažil výhru na submisi, TKO i na bodové rozhodnutí,” znělo vyjádření organizace.

Oliveira Ajala má na kontě 18 zápasů, ze kterých 10 vyhrála. Je tedy dozajista zkušenější bojovnicí, vzhledem k věku Bledé je ale pravděpodobné, že soupeřka bude mít více zkušeností. Přesto se jí rozhodně nebojí.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené