Mohamed Salah dnešní zápas proti Manchesteru City nedohrál kvůli zranění

Mohamed Salah dnes potvrdil svoji skvělou střeleckou formu a otevřel skóre zápasu, v 53. minutě však musel, kvůli zranění vystřídat.

Po Salahově gólu se ještě v prvním poločase dokázali prosadit Alex Oxlade-Chamberlain a Sadio Mane a do kabin se tak šlo za stavu 3-0. Ten vydržel i přes dominanci Manchesteru City ve druhém poločase až do konce utkání a Liverpool má tak do odvety luxusní třígólový náskok.

Zatím není známé, jak závažné je egypťanovo zranění, ale jistě by mělo velký dopad na útočnou sílu Liverpoolu, který se může chlubit tak vysokou úspěšností právě díky Salahovi.