Mikulášek pusu Vémolovi nedal, zato ale přišel s hřebíkem na rukavice

Václav Mikulášek sice již působil unaveně z veškeré pozornosti, kterou mu média díky zápasu s Karlosem Vémolou věnují. Nicméně tu show si chce vychutnat až do konce. I díky němu se na pouhé vážení dívalo online přes 20 000 lidí, kteří čekali, zdali bude pusa. K té ale nedošlo.

Zdroj: instagram.com/vasekmiku/

Je zásluhou především Václava Mikuláška, že je jeho zápas s Karlosem Vémolou tolik sledovaný. Bavil lidi svými komentáři a poznámkami na adresu svého soupeře.

Navíc se právě díky němu na pouhé vážení dívalo online přes 20 000 lidí. Ke konci dokonce 35 000. Všichni totiž byli v očekávání, jestli se “Baba Jaga” skutečně odváží dát “Terminátorovi” pusu a zdali dojde ke konfliktu ještě den před soubojem.

K žádné romantice sice nedošlo, přesto si Mikulášek show vychutnal. Před staredownem si totiž šel pro velký hřebík, který držel Vémolovi před obličejem, zatímco jemu před obličejem “Terminátor” hrozil pěstí.

Co má vlastně Mikuláškův hřebík symbolizovat? To ještě zápasník nevysvětlil, fanoušci už ale mají své spekulace. Dle některých se jedná o hřebík do Vémolovy rakve.

Mnohem pravděpodobnější ale jest, že se jedná o hřebík, na který si bude moci “Terminátor” pověsit rukavice v případě, že neporazí “Babu Jagu” v prvním kole, což Vémola před zápasem sliboval.

Už v sobotu se tedy dočkáme!

Zdroj: Oktagon MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Václave nakopej toho namachrovance !! Snad ti Attila Vegh poradil jak na něj ! Fandì ti více než 64% lidí dle pruzkumu na Seznam.cz !

  2. Vašek musí mít výbornej game plán a hlavně ho musí do puntíku dodržet. Jestli ho Vemola hodí hned na první pokus, tak bude po Vencovi v prvním kole. No a pak kondice. V zápasech proti výborným graplerum je to ta nejdůležitější věc.

    • Fandil jsem vždy Vémolovi až do doby před zápasem s Attilou ,PS.je to namyšlený člověk ,Václave přejí Ti to

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Voráček musel skousnout debakl, v dresu Sharks zazářil Hertl. Jak si vedli v NHL další legionáři?

NHL za sebou má další hrací den a opět se během něj představilo několik hráčů z České republiky. Jak se jim dařilo a kdo z nich zazářil nejvíce?

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Leverkusen vs. Dortmund: Preview a tipy na sázení

V úterý čeká tým Patrika Schicka velké utkání s Borusií Dortmund, která se v poslední době výrazně zvedla. To Leverkusen ztrácí body zápas za zápasem a další ztráta by je mohla poslat mimo první čtyřku.