Reklama

Lokvenc o zemřelém Lubinovi: Trvalo to, ale boží mlýny melou

Bývalý fotbalista Vratislav Lokvenc ostře komentoval úmrtí Ladislava Lubiny. Ten mu totiž v roce 2008 při autonehodě, od které utekl, zabil otce. Lokvenc za smrtí bývalého hokejisty a trenéra vidí boží mlýny.

V noci z pondělka na úterý zemřel bývalý hokejista a trenér Ladislav Lubina. Ten byl oblíbeným hokejistou, ne už tak příliš trenérem či člověkem.

Jeho největší životní škraloup přišel v roce 2008, když zavinil autonehodu, od které utekl. Spekuluje se o tom, že byl opilý a šel se přiznat až poté, co vystřízlivěl.

Při této autonehodě ale zemřel člověk, jednalo se o otce bývalého fotbalisty Vratislava Lokvence. A právě ten vidí za smrtí Lubiny něco více.

„Můžu říct jen to, že boží mlýny melou. Trvalo to, ale melou. Víc to komentovat nechci,” řekl Lokvenc Blesku.

Toto vyjádření zaujalo velké množství lidí na sociálních sítích, kterým se nelíbí, že Lokvenc kope do zemřelého.

Jeho vyjádření asi nemůže pochopit nikdo, který není v jeho kůži. Lubina se ale dle svých slov v minulosti rodině zemřelého omluvil.

Zdroj: Blesk

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Souhlasím s mladým Lokvencem, pan Lubina byl možná dobrý hokejista, ale jako člověk absolutně selhal. A podmínka za smrt způsobenou pod vlivem chlastu nebo drog je rovněž výsměchem pozůstalým.

  • Bery. Zkorumpovaný tisk podporuje Piráty kteří chtějí prosadit legalizaci drog. Proto se nedivím Lubinovi že utekl od nehody. Je to hrozné ale v této době kdy nosím na obranu legální pistoli mě to nepřekvapuje. Jsem důchodce a útoky se stupňují a jsou častější nic jiného nezbývá.

   • Pane Zdeňku, proč do toho taháte politiku??? V článku je někde slovo o Pirátech??? Nejsem jejich volič, ale protipirátská posedlost je koukám bezbřehá.

    • tak jako proti ANO a Babišovi, také je nevolím, ale jak vidíte, celková nenávist v naši zemi se stupňuje a vše se převádí do politiky. Ani v televizi nemáte skoro žádné odlehčující pořady, písničky a podobně.

   • Lubina utekl od nehody protože chtějí pirati legalizovat marihuanu pro léčebné účely? Co to je za mindfuck, jak může někdo, kdo v tomto vidí nějakou souvislost legálně držet zbraň?

    • Prosím vás co to blábolíte ? Konopí pro léčebné účely je legální už teď. Jděte do lékárny a schválně kolik prostředků z konopí vám tak legálně prodají. Celé je to nafouknutá zástěrka k tomu aby bylo ve výsledku legální trávu kouřit. O nějaké léčebné účely tady vůbec nejde

   • Piráti nechtějí legalizaci drog, pouze mariuhany, která se používá i jako lék. Ještě nikdy jsem neslyšel, že by někdo pod vlivem “marjánky” někoho zbil či dokonce zabil. Pod vlivem chlastu se tak stalo již mnohokrát a přesto jej nikdo nezakáže a je zcela legální. Jak tomu rozumíte, pane Zdeňku?

    • Rozumím tomu tak, že její užívání vede k užívání tvrdých drog – a příkladů okolo sebe vidím bezpočet…

     • Tak si dejte trávu ať je z vás feťák, existuje THC pak spoustu dalšího něco na svalstvo něco na mozek,vy jste opravdu odborník, když tomu nerozumíte tak to nekomentuje…pak jste akorát za blba

   • Opravdu souhlasím tady s diskutujícím, že právo u vaší osoby nosit zbran byla asi velká chyba někde v systému.
    Tráva je oproti alkoholu pro daného jednotlivce a i společnost, v porovnání s alkoholem naprosto neškodná.Je to čokoláda proti chlastu.A jak jste v tom mohl najít spojitost opravdu nechápu.Lubina utekl od nehody protože piráti chtějí legalizovat trávu:)
    Nejsem jejich volič, ale vy si běžte dát koblihu, kterými vás ten slovenský STBak krmí a vy je ochotně papáte.Jste dno spúolečnosti.Morální dno, stejně jako Lubina.
    Lubina byl ale pod vlivem, kdežto vy ty koblihy zobete za střízliva.

     • Není to OK.Jen jsem srovnával škodlivost a vliv Trávy a alkoholu na jedince a společnost.
      Řídit zhulenej ale není OK.
      Ted ale chápu že si to tak mohl někdo spojit na rozdíl z útekem od nehody protože piráti chtějí legalizovat trávu:).
      Ale jak si můžete přečíst mé slova.Nic takového jsem nenapsal, a opravdu jsem jen srovanaval škodlivost těch dvou drog.jedné legální a mnohem víc devastující než je ta druhá nelegální.

   • Takže vlastně za to v roce 2008 mohli novináři a piráti. Máte dobře vyhrábnuto. Že vy budete Svědek Zemanův?

   • Zdenku.Z korumpovaný tisk?Asi myslíte Mladou frontu, lidové noviny a spoustu dalších novinařů, kteří jsou zaměstnanci Agrofertu a píší jen to co se Stbakovi hodí a co jim schválí.Myslel jste tento z korumpovaný tisk?

   • Kristovanoho, jak to, že Lubina utekl od nehody souvisí s Piráty? Můžete to nějak vysvětlit? Popř. s tím, že vy u sebe nosíte na obranu zbraň??????

 2. Taky se mě nelíbí, že kopou do zemřelého. Měli si do něj jít kopnout, ještě když žil.
  Za zabití ožralej za volantem – trest smrti. Oko za oko. Nezasloužil si tady být ještě 14 let.

  • Vráťa do nikoho nekope,to bylo jen konstatování toho co se stalo.To ty jsi napsal pořádnou bejkárnu

  • jsi psychicky v pořádku ? Evidentně ne-jinak by jsi tady nevypotil tenhle cint o trestu smrti-vole !!!

   • Vilda. Trest smrti snad ne ale podmínka je k smíchu. Ovšem když Havel propustil 80% kriminálníků tak se nelze ničemu divit.

    • Zdeňku, vy máte opravdu vůči neautoritářským stranám a osobám velký komplex v sobě, že.Nejdřív piráti a ted Havel.Co na to říct.Běžte s nataženou rukou za Burešem at Vám zvýší důchody.Mimochodem, věděl jste že v porovnání k průměrné mzdě v ČR a inflaci má současná výše důchodů menší hodnotu než za Kalouska?Prostě si za ní koupíte méně než dřív, a aktivně pracující lidé jsou na tom lépe.V tomto porovnaní se mají lépe za Bureše než se měli za Kalouska.
     Tak si běžte dát tu svou koblihu a nadávejte u toho na piráty a Havla

   • Má recht – předseda…. trest smrti je OK, ne v tomhle případě, ale obecně ano. Oko za oko…

  • Jak mohl střízlivý pan Lokvenc vlézt do auta tomu opilci? Nebo snad chlastali spolu? Pan Lokvenc měl jet taxíkem že ano.

 3. Lokvence plně chápu a stojím za ním.Lubina byl sice vynikající hokejista,ale jeho osobní život rozhodně nebyl vzorem.

 4. Omluvit se můžu,když do někoho strčím.Ale je neomluvitelné ,když někoho zabiju a od nehody uteču aniž bych pomohl a přijal odpovědnost za opilost. S Lokvencem plně souhlasím.

 5. S Lokvencem jedině souhladím. Lubina se choval arogantně a po té nehodě navíc jako zbabělec. Tito lidé na světě nebudou chybět..

 6. Také já pana Lokvence plně chápu. Jak totiž omluvit ožralého řidiče, který mu zabil otce. Zachoval se jako sketa, od nehody utekl aby nemusel nést následky. A ta jeho omluva je směšná.

 7. Jo taaaaaaaaaak, takže když se někdo omluví za zabití táty, je vše v pořádku ???!!! To si děláte prdel ne ?! Jestli byl Lubina ožralý se nedozvíme, ale pokud ano, není to zabití, je to vražda ! A pokud ožralý nebyl, tak utekl a neposkytl pomoc. Každopádně, proč by jinak utíkal???

  Lokvence chápu v plném rozsahu.

 8. Jo taaaaaaaaaak, takže když se někdo omluví za zabití táty, je vše v pořádku ???!!! To si děláte zadek (správné slovo mi nebylo cenzorem schváleno 🙂 🙂 ) ne ?! Jestli byl Lubina ožralý se nedozvíme, ale pokud ano, není to zabití, je to vražda ! A pokud ožralý nebyl, tak utekl a neposkytl pomoc. Každopádně, proč by jinak utíkal???

  Lokvence chápu v plném rozsahu.

 9. Pan Lokvenc do nikoho nekope. Lubina byl ožralý vrah a nedokázal se k tomu postavit jako chlap.
  Zabit někomu tátu a pak řict “sorry vole jako” fakt nestačí.
  Způsobit nehodu může kdokoliv, ale důležité je, nezdrhat a poskytnou první pomoc což tan šmejd neudělal.

 10. tak ty seš teda Lokvenc pěknej čurák. Tohle svět neviděl. A těch retardů co tě tady podporují. jeden čurák vedle druhýho

 11. Vráťa Lokvenc není hlupák a je to slušný člověk… Ví, co říká a každý z nás, kdo by byl na jeho místě, by mluvil úplně stejně…
  Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že na těch ” mlýnech ” asi něco bude…

 12. Zcela pana Lokvence chápu, také bych měl na něj vztek a možná bych si to s ním i vyřídil ručně. Ale boží mlýny? Jak se potom mohli nacisté, kteří týrali a vraždili, dožít požehnaného věku. I když to bylo od pana Lubiny sprosté jednání, nesedl do auta s úmyslem zabít. Že opilec za volantem je potenciální vrah, to si nikdo z nich nepřipustí.

 13. Konečně přišla spravedlnost! Naprostý souhlas s Vráťou. Ano boží mlýny melou. Sedět nešel, omluvil se jen na oko, byl to šmejd, parchant a arogantní vyžraný a ožralý prase! A od nehody utekl jak malý parchant. To samý co kdysi Šimůnek! Starší lidi určitě vzpomenou, když zabil v autě rodiče dvou dětí! Takže na závěr, ať se snaží v PEKLE!!!

 14. To je najednou moralistu..dokázali mu, ze pri nehodě pil?Fakta přátelé ne domněnky i kdyz by tomu nahravaly.Je smutné co se stalo, ze zemřel někdo.Ale co lidi ,kteri na silnici denně zemrou,ale ti co to udelaji jsou no name a pritom taky piji nebo drogy.Lubina měl smulu,ze byl znamy a ted do me.

  • Ano,vetsina obeti dopravnich nehod jsou pro ostatni bezejmenne…Tady jeden vice znamy zabil otce cloveku znameho jmena.Coz nic nemeni na tragicnosti cele udalosti.Nevim,v cem mel p.Lubina podle Vas smulu? Ano,mluvi se vic o pripadech znamych tvari. A ty by mely byt spise vzorem a prikladem.Neznam okolnosti te nehody,ale sportovec a trenovany clovek nejspis nepodlehl panice a neutekl z duvodu pomateni mysli…

  • Lubina byl nachcávka která v Pardubicích za volantem sejmula sloupy snad na všech křižovatkách. Byla otázka času kdy někoho zabije. Jezdil nalitej furt. Při nehodě mu nedokázali nic, protože zdrhnul. Toho raka si stejně vypěstoval svým zhýralým životním stylem.

 15. Božie mlyny ?
  Boh hovorí o odpúšťaní a nie o pomste.
  Takže až o niekom Lokvenc hovorí, že to trvalo dlho tak aby to u neho nebolo krátko a nešiel za ním za pár dní, týždňov, mesiacov.
  Nepoužívaj silné slová ak nevieš čo naozaj znamenajú.

 16. V takovém případě je omluva formalitou. I kdyby absolvoval pouť do Lurd a při každém desátém kroku se zmrskal do krve, nemohl by očekávat, že mu bude odpuštěno.

 17. To je nechutné, vjádřit se tak o člověku který zemřel v důsledku nádorového onemocnění.

  • jj máte naprostou pravdu, ten ubožák (Lubina) měl zdechnout stejným způsobem, jakým on zabil Vráťovo tátu, nic víc, nic míň a to maximálně do tejdne, od chvíle co ho zabil, nevím proč tu něco takovýho mělo opruzovat dalších 14let 🙁

  • A to že mu zabil tátu a zdrhnul je podle vás v porádku, mohl ho treba zachranit , kdyby neujel, hmmm, nevíte o tom nic jen moralizujete , jooo užasná sila internetu kázat vodu a pít víno že?

 18. Poslední věta je naprosto výstižná… 1.5.2020 mi bezohledný řidič kamionu, člověk s trvalým pobytem na obecním úřadě a tři čtvrtě milionem dluhu, který nesplácí, z nedbalosti, při nevěnování se řízení, zabil dvacetiletého syna. Dostal podmínku a 1,5 roku zákaz řízení. Vše za něj zaplatila pojišťovna z povinného ručení. Také čekám na Boží mlýny, nebo na svoji rakovinu, kdy mi doktoři dají pár měsíců života a já mu budu moci vzít spravedlnost do svých rukou a useknout mu obě ruce v ramenou…

  • je vidět že vám cizí ruka nikdy nikoho v rodine nevzala, nejste asertivní tutiž je vidět že moudrý taky ne.

  • Co to tady meleš, ten namyšlený ožrala zavinil smrt, utekl za advokátem a zaplatil aby nešel sedět! Romanovi rozumim a sám bych se asi zachoval stejně. A za to že utekl od nehody, je dobře že to skončilo tak jak to skončilo! Lubina nebo Šimůnek, tyhle jména mi fakt nikdy chybět nebudou!

 19. 100% souhlas s p. Lokvencem. K Lubinovi pouze asi tohle….je hrozné a odporné co udělal a jak se choval…zároveň smutné co se mu stalo.

 20. Lubinu jsem uznával,po tom smrtáku už ne,ale stejný hovado je i ten soudce,jako celé naše zkorunpovaný soudnictví!!!

 21. Pane Lokvenc , raději nekomentujte nic , z Vasi reakce je zřejmé, že Vám vyjma míče spadla na hlavu zřejmě i kovadlina . A o Božích mlynech se nevyjadrujte ve spojitosti oko za oko a zub a zub , vy jste totiž spojil akt pomsty osudu s božím řízením, dejte si pozor , tohle Vám přinese smůlu..

 22. Ten človek mu zabil tátu, to co pán řekl je jen holá pravda, v Řimě to bylo oko za oko , zub za zub, tak co, a to že karma je zdarma anebo že boží mlýny melou ale pomalu taky, kdo se z touhle životní pravdou nedokáže zmířit , zde musí kázat vodu a přitom sám pije víno že? Pan Lokvenc nikomu smrt nepřál, ale jen počkal na čisté boží mlýny.

 23. O mrtvých jen v dobrém, ale Lubina byl dobytek. Kdysi nám ráno po tréninku (kdy měl být “vypocený”) naboural ožralý auto. Samozřejmě ujel. Vše bylo na kameře a vedení to s námi vyřešilo stranou. Schválně nebudu říkat kdy a kde se to stalo. Bylo to ke sklonku jeho hráčské kariéry.
  Navíc sliboval jako kompenzaci nějaké drobnosti pro děti, které ho nepochopitelně měly rády. Nedonesl nic…

 24. Lubina jako clovek nestal za nic. Byl to labilni alkoholik. Mel jsem tu cest ho parkrat potkat a verte, ze pokud si nedal pul flasky tvrdyho tak nebyl ve svy kuzi. To jak se zachoval pri nehode je jen stripek jeho nevyrovnaneho zivota. s panem Lokvencem souhlasim

 25. Vráťa to řekl jak to stále cítí a věřím, že to stále bolí. Že byl Lubina ožratý jak prase, tak o tom snad nikdo nepochybuje. Vráťa snad mohl své emoce krotit a vyjádřit se až po pohřbu. Nicméně slušný člověk musí být na straně pana Lokvence z nejlepšího a nejúspěšnějšího klubu Česka, z VELKOCLUBU SPARTA Praha.

  • Proč komentuješ něco, o čem nemáš ani ponětí. Nechápu, kde se v tupých lidech bere ta jistota, že se musí ke všemu vyjadřovat. Čím větší blbec, tím víc jeho komentářů.

 26. Miluji tyhle klišé – vždyť jsem se omluvil, není to tak, jak to vypadá a další bla bla bla. Co taková omluva pozůstalým řeší? Co si tím kdo pomůže? Co se tím napraví? Nic, nic a nic.

 27. Můj osobní názor je, že z toho Lubina vyvázl až moc lehce. Zabil tátu Lokvence a navíc utekl a schováival se. Hrdina. Při odchodu z ledu při zápasu 1. hokejové ligy nepochopitelně a zákeřně napadl maséra Sparty. Jako člověk totálně selhal a to, jak to komerntoval Lokvenc je jen slabej odvar toho, co bych řekl já na jeho místě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené